לקבלת הצעת מחיר זריזה לחצו כאן
 
 
 
*
 
 
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
* לא נשתמש או נעביר את המידע האישי שלך
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ניקיון דירה חדשה

 
 
חתמתם חוזה כניסה לדירה חדשה? מזל טוב! עכשיו כל שנותר הוא לחכות לדירה שתהיה מוכנה ו... להיכנס אליה.
 
בין אם מדובר בכניסה לדירה יד ראשונה מקבלן בין אם אתם ממתינים שהדיירים שהתגוררו בה עד כה יפנו את חפציהם, לפני שנכנסים אל כל דירה חדשה יש צורך לנקות אותה בצורה יסודית.

להלן סקירה קצרה בנוגע לניקיון דירה חדשה ו"טרייה" הישר מהקבלן והדברים אליהם יש לשים לב. בתקווה שמדריך זה יסייע לכם ויקל עליכם את המעבר לבית החדש.
 

דירה חדשה היא לא בדיוק חדשה

 
עבודות בניין מותירות אחריהן שאריות; לכלוך וכתמים שעשויים להיוותר על המשטחים השונים, אותם יש להסיר בצורה מקצועית ומדויקת. כאשר נקבל דירה חדשה מהקבלן נצטרך להתמודד עם "לכלוכים" שונים וביניהם: כתמי צביעה, חתיכות בטון דבוקות לאריחים ואפילו הדפסים שונים על אדני חלון, חלונות, פרופילי אלומיניום ותריסים (עם שם היצרן לרוב). כל פרט שכזה, הנותר בדירה החדשה עם סיום עבודת הקבלן, דורש טיפול מסוג אחר ולכן יש צורך להקדיש לכל סוג כתם ולכלוך שכזה את תשומת לב הראויה.
 
 
ניקיון דירה חדשה
 
 
 

אז מה בעצם נצטרך לנקות?

 
  • כתמי ידיים או עקבות רגליים
  • שאריות ונתזי יציקות בטון
  • כיתובים והדפסים על חומרי גלם
  • כתמי צבע
  • פסולת כבדה כמו קרשי עץ או חלקי צנרת
 
 
 
 

למה לא להזמין חברה מקצועית שתבצע עבורכם את ניקיון הבית?

 
התשובה היא שאין סיבה! לרוב, שימוש בשירותיה של חברה מקצועית יקל עליכם את המעבר. עם זאת, זה בהחלט תלוי במצב בו מתקבלת הדירה מהקבלן. כאשר מתקבלת מהקבלן דירה שלא עברה ניקיון יסודי, נעדיף חברה מקצועית שתהפוך את הבית החדש לנקי, נוצץ ומוכן למעבר. חברת ניקיון דירות מקצועית תספק שירותי ניקיון מקצועיים ואיכותיים, תוך שימוש בחומרים מתאימים ובכלים ייעודיים להסרת כתמים מכל סוג. למרות שניקוי עשוי להיראות כפעולה פשוטה שכל אחד ואחת יכולים לבצע, במקרה של ניקיון לפני כניסה לדירה, מוטב להשאיר זאת למקצוענים.
 
 

הזדמנות אחת ויחידה לניקיון יסודי כשהדירה חדשה

 
לדירה החדשה נכנסים רק פעם אחת. סביר להניח שלאחר הכניסה לדירה כבר לא נוכל - גם אם נרצה בכך - לבצע ניקיון יסודי ומקיף. עם המעבר, תתמלא הדירה רהיטים וחפצים שנתקשה להזיז או להוציא מחלל הבית כדי לנקות אותו מכל פינה. לכן כדאי לנצל את ההזדמנות על מנת לבצע ניקיון מושלם של הדירה. דירה נקייה היא דירה שנעים לחיות בה, כולנו הרי חווים זאת על בשרנו. כאשר מבצעים ניקיון דירה חדשה בצורה יסודית באמצעות הכלים והידע המתאימים, ההרגשה הכללית תשתפר, ולא יימצאו בבית פינות או כתמים שיגרמו לנו להרים גבה או להחמיץ פנים בכל פעם שניתקל בהם.
 

חברת ניקיון לדירה חדשה

 
חברת אדיב מספקת שירותי ניקיון דירה חדשה מקבלן באדיבות, תוך מתן שירות יוצא מן הכלל. עם אדיב אתם יכולים להיות בטוחים שתקבלו את המירב עבור השירות שרכשתם.