ניקיון משרדים מסביב לשעון

בין אם אתם מעוניינים לקבל שירותי ניקיון משרדים בבוקר, בצהריים, בערב או לפנות בוקר, חברת אדיב היא החברה המתאימה ביותר עבורכם. חברת אדיב היא חברה ותיקה ומקצועית המספקת מגוון רחב של שירותי ניקיון בהתאם לדרישות הלקוח תוך שקיפות מלאה וזמינות מרבית. בין היתר אנשי המקצוע של החברה מספקים שירותי ניקוי חלונות פנים וחוץ, ניקוי שטיחים, ניקוי והברקת רצפות, ניקוי חדרי מדרגות ועוד.

ניקיון משרדים בשעות הבוקר

אין ספק ולו הקל שבקלים שכל משרד מודרני המכבד את עצמו צריך לשמור על רמת ניקיון גבוהה. רמה גבוהה משפיעה מצד אחד על הנראות של המשרד ועל האופן שבו הוא נתפש בעיני הלקוחות של המשרד (והלקוחות הפוטנציאליים שלו כמובן) ומצד שני על ההתנהלות השגרתית במשרד ועל רמת היעילות של העובדים בו. עם זאת, לא אחת ניתן לראות כי מלאכת הניקיון מפריעה להתנהלות השוטפת של המשרד.

כך, לדוגמה, במקרים רבים נעשה שימוש במכשירים חשמליים המייצרים רעש רב כמו, למשל, שואבי אבק תעשייתיים או מכונות לליטוש רצפות. כמו כן, מלאכת הניקיון כרוכה בדרך כלל בשימוש בחומרים בעלי ריח עז שעלול להפריע לריכוז של עובדי המשרד. לעתים קיים צורך להזיז רהיטים כדי לנקות את המשרד באופן יסודי ועוד. לאור כל זאת, אין זה פלא כי מנהלי משרדים רבים בוחרים להפריד בין שעות הפעילות של עובדי הניקיון לשעות הפעילות של עובדי המשרד. כיום ניתן לבחור למשל להזמין שירותי ניקיון משרדים בשעות הבוקר, הלילה או אחר הצהריים, בהתאם לצורך.

ניקיון משרדים בבוקר
ניקיון משרדים בבוקר

אילו גופים יכולים להפיק תועלת משירותי ניקיון משרדים בשעות הבוקר?

  • נכון להיום ישנן חברות ישראליות רבות הפעילות בעיקר בשעות הלילה. הכוונה היא בעיקר לחברות הפועלות מול גופים בחו"ל. משרדים של חברות הפעילות בלילה יפיקו את המרב מהזמנה של שירותי ניקיון משרדים בשעות הבוקר.
  • כמו כן, ישנן חברות רבות שמתחילות את הפעילות שלהן בשעות הצהריים בכל ימות השבוע או בחלק מהימים. כך, לדוגמה, ישנן חברות שמתחילות את הפעילות שלהן מעט מאוחר יותר בימי ראשון למשל. גם חברות אלו יפיקו את המרב משעות הבוקר.
  • ישנן חברות שמתחילות את הפעילות שלהן בשעות הבוקר, אך עיקר הפעילות שלהן לא מתקיים במשרדים אלא באתרים מרוחקים. גם עבורן שירותי ניקיון בשעות הבוקר יכולים להוות את הבחירה האידיאלית.

ניקיון משרדים אחר הצהריים

ישנם פרמטרים רבים ומגוונים שבכוחם להשפיע על איכות העבודה המשרדית, כשאחד החשובים שבהם הוא רמת הניקיון של המשרד ורמת התחזוקה שלו. רמת הניקיון והתחזוקה של המשרד משפיעה לא רק על ההתנהלות השוטפת של המשרד, אלא גם על האופן שבו העובדים במשרד יתייחסו לעבודה שלהם ולא פחות חשוב מכך – על הדרך שבה המשרד יציג את עצמו בפני לקוחותיו או לקוחות פוטנציאליים.

אמנם לא ניתן להקל ראש בחשיבותו העצומה של משרד נקי, אך אם מלאכת הניקוי מבוצע במהלך שעות הפעילות של המשרד, קיים סיכוי לא רע שעובדי הניקיון יפריעו למהלך התקין של העבודה. זוהי הסיבה בגינה יותר ויותר גופים בוחרים כיום באפשרות של ניקיון משרדים אחר הצהריים.

מדוע עדיף להזמין שירותי ניקיון משרדים אחר הצהריים?

להלן הסיבות העיקריות שבגינן מומלץ להעדיף להזמין חברות ניקיון משרדים דווקא בשעות אחה"צ:

  • בהרבה מהמקרים בהם מנקים משרדים, משתמשים בציוד חשמלי שמייצר רעש רב במהלך פעולתו. בין היתר מדובר, למשל, במכונות פוליש שבהן עושים שימוש בבנייני משרדים רבים, שואבי אבק תעשייתיים ועוד. עוצמת הרעש יכולה להפריע במידה ניכרת לעבודה התקינה במשרד ולפיכך מומלץ להפריד בין שעות הפעילות של חברת הניקיון לשעות הפעילות של עובדי המשרד.
  • כדי שניתן יהיה לנקות את המשרד בצורה יסודית, יש צורך להזיז רהיטים. מן הסתם הזזה של כיסאות או שולחנות בזמן שעובדי המשרד עסוקים בעבודתם, יכולה לפגוע באופן משמעותי באיכות העבודה ולהוציא את העובדים מריכוז.
  • מעבר לכל זה, לא אחת נעשה שימוש בחומרי ניקוי בעלי ריח חריף, במקרים שבהם, למשל, מסירים שכבות עבות של אבק מהמדפים או ממערכת מיזוג האוויר, וכך נוצר מצב שבו עצם פעולת הניקיון יכולה להזיק לבריאותם של העובדים במשרד.

חברת אדיב - שירותי ניקיון מסביב לשעון

ניקיון משרדים מסביב לשעון

יש הרבה סיבות בגללן כדאי להזמין שירותים בערב. קודם כל, הניקיון בשעות הערב אינו פוגע בעבודה הרציפה והשגרתית של המשרד. צוות של אנשי מקצוע מנקה את המשרד, מטפל בכל חלקיו ומשלב בין שאיבת שטיחים, הסרת אבק מעמדות מחשב וכן הלאה. הניקיון בערב אידיאלי עבור משרדים בכל רחבי הארץ והוא מבטיח סביבת עבודה נעימה, היגיינית ויעילה.

שנית, ניקיון משרדים בערב מאפשר העברה של פריטים ממקום למקום וירידה לפרטים הקטנים ביותר. חברת ניקיון המגיעה אל המשרד בערב אינה מוגבלת מבחינת שמירה על הסדר והיא אינה מפריעה ללקוחות, לנותני השירות וכמובן לעובדים. צוות הניקיון מקבל חופש עבודה מוחלט וכך הוא יכול לעמוד בסטנדרטים המחמירים ביותר.

אם אתם מעוניינים לעבוד מול חברה המסוגלת להתאים את שעות הפעילות שלה באופן המושלם לצרכים שלכם, זה הזמן להכיר את חברת אדיב. חברת אדיב מספקת שירותי ניקיון משרדים אחר הצהריים, בלילה, לפנות בוקר או בכל שעה שהיא בהתאם לצורך. החברה מספקת שירות מקיף הכולל ליטוש רצפות, ניקוי חלונות חוץ ופנים, אספקה של מוצרי ניקיון והיגיינה, ניקוי שטיחים, ניקוי חדרי מדרגות ועוד.

לקבלת פרטים נוספים ולתיאום מועד לפגישת ייעוץ באפשרותכם להתקשר לטלפון 072-3219999 וכן באפשרותכם להשאיר את הפרטים שלכם בטופס "צור קשר" באתר ונציגי החברה יחזרו אליכם תוך זמן קצר.

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא 03-5752323

דילוג לתוכן