שירותים שונים של חברת ניקיון בפתח תקווה

חברת ניקיון בפתח תקווה טובה ומומלצת מספקת מענה כוללני לכל צרכי הלקוחות, ומתאימה את העבודה ואת ההתנהלות לצרכי הלקוח. כזו היא חברת אדיב.
חברה מובילה בתחום הניקיון אשר לקוחות רבים נהנים משירותיה. בין היתר נעזרים בשירותיה לקוחות עסקיים, לקוחות פרטיים ועוד. הייחודיות של החברה היא בכך שיש לה מגוון שירותים והתמצאות בענפים שונים בתחום הניקיון.

 

 

המשימה שלנו באדיב שמירה וניקיון בע"מ היא לגרום ללקוחות שלנו לחייך והעובדים שלנו יעשו זאת בשתי דרכים: ראשית הם ינקו את הבית בצורה הכי מקצועית שיש. שנית, הם יעשו את העבודה בצורה הכי חיובית שיש עם חיוך על הפנים ויחסי אנוש מעולים. צוות הניקיון שלנו יעשה את עבודתו בצורה נאמנה.

אילו שירותים מעניקה החברה

ניקוי כללי

השירות הבסיסי הוא שירותי ניקיון כללי אשר החברה מבצעת. מדובר על פעולות ניקיון יומיומיות אשר מתבצעות בבית הלקוח או במשרדים. אלו כוללות איבוק, הברקה, הסרת לכלוך וכן הלאה.

ניקוי חלונות בגובה

במידה ומדובר על מבנה אשר לו חלונות חיצוניים בגובה, מציעה החברה שירותי ניקיון בגובה. שירות זה מתבצע בבטיחות רבה ועל ידי עובדים מורשים.

ניקוי שטיחים

ומה אם השטיח התלכלך? התאבק? צבר נזקי רטיבות? גם עבור טיפול בשטיחים יש לחברה ידע ומכשור מתאים המאפשרים לה לחדש את השטיחים ולנקות אותם ביסודיות.

אספקת מוצרים

השירות הבסיסי הוא שירותי ניקיון כללי אשר החברה מבצעת. מדובר על פעולות ניקיון יומיומיות אשר מתבצעות בבית הלקוח או במשרדים. אלו כוללות איבוק, הברקה, הסרת לכלוך וכן הלאה.

שירותי ניקיון לעסקים

פוליש ווקס

לא פעם נוצר צורך לחדש את מראה המבנה. זה חשוב כאשר הרצפה צוברת נזקים או מקבלת מראה עכור. באמצעות מכונות פוליש מיוחדות ניתן לחדש את המראה וליצור ברק.

עשייה - ביעילות ובמקצועיות

מגוון הפעולות הללו שהחברה מציעה מתבצע באופן מקצועי ביותר. לכל תחום יש את הצוות המקצועי אשר מיומן בנישה המדוברת. כך שהלקוח יכול להיות רגוע ושלו, המשימה אותה הוא מעוניין להשלים תתבצע על הצד הטוב ביותר על ידי אנשי מקצוע מיומנים. כמו כן מצוידים העובדים עם כלים מקצועיים וחומרים ייעודיים אשר מקנים להם את היכולת לבצע את ביצוע הפעולה באופן מושלם.

המלצות מלקוחות

אין נחתום מעיד על עיסתו, ואין חברה מתפארת ומספרת על עצמה. וגם אם היא כן מרבה להלל ולשבח – נכון יותר לשמוע מגורם צד ג'. כלומר, לפני שאתם חותמים על חוזה כדאי מאוד לשוחח עם לקוחות שנעזרים בשירותי החברה. לקוחות יוכלו לספר לכם האם החברה אכן עובדת ביעילות, האם ניתן לסמוך עליה ועל העובדים וכן הלאה. זה מידע חשוב כל כך שחבל לוותר עליו. כך אתם יכולים לקבל מידע אמין על החברה ולדעת האם היא אכן תוכל לספק לכם את השירות.

אתכם לאורך כל הדרך

נקודה חשובה נוספת היא הזמינות של החברה. כמה חשוב שיהיה לכם אל מי לפנות בכל שאלה. לדווח על עובד נעדר או להתלונן על איש צוות אשר אינכם מרוצים ממנו. חשוב כי יהיה מי שיקשיב לכם, אך מעבר לכך, חשוב מאוד שהיא יאזין לכם במלוא הכנות ויעשה מאמץ לפתור את הבעיה שנוצרה ולספק לכם פתרון שישביע את רצונכם.

צרו קשר עם חברת אדיב - לשירות מושלם

רוצים להיות מרוצים משירותי ניקיון מושלמים? מעוניינים לקבל שירותי חברת ניקיון בפתח תקווה אמינה ומקצועית דואגת לניקיון המשרד שלכם? חשוב לכם שהבית יהיה נקי וחברה מקצועית ואמינה תעזור לכם בכך? אתם מוזמנים לפנות אל חברת אדיב.

זו חברת ניקיון שלקוחות רבים נהנים משירותיה וממליצים עליה בחום. כן, זו הכתובת בה תוכלו גם אתם לקבל מענה מקצועי ומתאים. מהיום הבית או המשרד שלכם יהיה נקי ובוהק, פעולות הניקיון תתבצענה במועדים הרצויים לכם ואתם תפקחו עיניים.
כי כאשר הסביבה שלכם נקייה ונעימה לשהייה ההרגשה שלכם טובה פי כמה.

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא 03-5752323

דילוג לתוכן