איך לנקות מדרגות שיש

איך לנקות מדרגות שיש

ניקיון של מדרגות, הוא תמיד עניין שדורש תשומת לב מסוימת. יש לזכור שמדרגות יכולות להיות מורכבות מחומרים מגוונים מאד, ולכן כשניגשים למשימה, יש להבין קודם כל מהו החומר שעומד בפניכם. במקרה שלפנינו, אתם רוצים לדעת בדיוק איך לנקות מדרגות שיש. מדרגות השיש נפוצות כיום במקומות מגוונים מאד – הן נמצאות גם בתוך בתים פרטיים במעבר בין קומות, וכמובן גם בחדרי מדרגות בבניינים משותפים. כמו כן, אנו מוצאים את מדרגות השיש במקומות כמו משרדים ומבני ציבור שונים ואפילו מרכזים מסחריים. אם אתם רוצים לדעת איך לנקות מדרגות שיש – פשוט עקבו אחרי המדריך הבא.

הדברים שיש לזכור על מדרגות שיש והניקיון שלהן:

  • הן מדרגות יקרות מאד – יש לזכור כי שיש הוא חומר יקר מאד. הוא יקר משום שהוא נחשב לעמיד, ולרוב גם יעמוד היטב נגד שחיקה. עם זאת, למרות שהן נחשבות איכותיות מאד, הרי שדווקא בגלל זה צריך מאד להיזהר מפגיעה בהן. לעתים, מספיק לעשות טעות קטנה כדי שמדרגות השיש ייפגעו. באופן מפתיע, דווקא כשמנסים לנקות את מדרגות השיש עושים טעויות. לכן, כדי להבין איך לנקות מדרגות שיש, עליכם להתחיל בכך שלא תעשו צעדים נמהרים. יש אנשים שמעוניינים לעתים להשתמש בחומרים חומציים כדי להסיר לכלוך עקשן ממדרגות השיש – אך חומצה מזיקה לשיש באופן בלתי הפיך ולא ניתן לתקן את הנזק שהיא תעשה, ויש להימנע מכך. כמו כן, יש אנשים שלעתים משתמשים בחומרים קשים מאד בכדי לשייף את הרצפה, אבל שימוש לא נכון, לא יביא לשיוף והחלקה – אלא דווקא לשריטות שיופיעו על השיש, ולכן יש להיזהר.
  • אז איך מלטשים – ליטוש של מדרגו תשיש צריך להתבצע עם הכלים המתאימים כמובן. ישנם ניירות ליטוש ייעודיים לליטוש של מדרגות שיש, וישנו גם דיסק ליטוש או מלטשת אבן מקצועית. אלו הם הכלים המומלצים לליטוש ולניקיון מושלם של מדרגות שיש. היתרון הוא שאפשר להוריד כך שכבה ישנה ומלוכלכת מאד של השיש ולחשוף שכבה חדשה וגם ללטש אותה – וזאת מבלי שנותרים סימנים של שחיקה או שריטות על המדרגות.
  • ביצוע פוליש קריסטלי – לרוב, בסיום הניקיון של מדרגות השיש, יהיה תהליך של ניקיון באמצעות מכשיר פוליש קריסטלי. יש להבדיל בין הניקיון היומיומי של השיש לניקיון שנעשה אחת למספר חודשים. אם אתם שואלים איך לנקות מדרגות שיש באופן שבועי למשל, אפשר להשתמש במכונת פוליש לשטיפה רגילה. במקרה של ניקיון אחת לחצי שנה – אז מבצעים את הפוליש הקריסטלי שגם מורח שכבת הגנה מבריקה חדשה על המדרגות.

ומי מבצע את הניקיון?

מאחר שניקיון של מדרגות השיש הוא לא עניין שיש להקל בו ראש והוא מורכב יותר מניקיון של מדרגות אחרות, מומלץ לפנות לגורם מקצועי שמתמחה בתחום של ניקיון חדרי מדרגות, וזה יוכל לבצע את כל טיפולי הניקיון והפוליש לשמחתכם.

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא 03-5752323

דילוג לתוכן