נקיון חדרי מדרגות

נמאס לכם להיכנס לבניין מלוכלך? רוצים להרשים את הלקוחות המגיעים למשרד? מחפשים שירותי ניקיון חדרי מדרגות? השאירו פרטים באתר ותקבלו הצעת מחיר מחברת אדיב שמירה וניקיון בע"מ.
ניקיון חדרי מדרגות אדיב
חברת אדיב שמירה וניקיון בע"מ מציעה סל שירותים עבור לקוחות במגזר הפרטי, העסקי והציבורי. לאורך השנים צברנו ניסיון משמעותי בהתאמת סוג השירות לצרכי הלקוח. נציגינו מעניקים ייעוץ ויחס אישי מהרגע הראשון. אנו מעסיקים עובדי ניקיון איכותיים ומוכשרים ומתחייבים לעמידה בלוח זמנים. רק איתנו תוכלו לשלב בין שירותי שמירה וניקיון ברמה גבוהה לבין מחירים ללא פשרות.

החשיבות של ניקיון חדרי מדרגות

חדר המדרגות הוא כרטיס הביקור של הבניין. בעלי בתים בבניין משותף, עובדים בבנייני משרדים וגם עובדי ציבור צריכים להכיר בחשיבות של ניקיון חדרי מדרגות. רק באמצעות ניקיון מן הסוג הזה ניתן לייצר תנאי מחיה אופטימאליים.

שירותי ניקיון חדרי מדרגות מבטיחים שורה ארוכה של יתרונות:

  • הגברת מוטיבציה בקרב העובדים
  • מניעת הצטברות לכלוך, אבק וכתמים על המדרגות
  • עלייה בערך הנכס
  • שיפור רושם ראשוני עבור לקוחות

ניקיון חדרי מדרגות מתבצע במספר שלבים.
ראשית, חשוב לטאטא את המדרגות ולהסיר כתמים עקשניים. שנית, אפשר להשתמש בחומרי ניקיון ייעודיים המתאימים לאופי הריצוף ולסוג המדרגות. ההבדל העיקרי הוא בין ניקיון של מדרגות בטון, שיש, קרמיקה או אבן טבעית. חברה מנוסה המכירה היטב את תחום הניקיון תדע לבחור את החומרים המתאימים לכל דרישה.

השירות שאנו מציעים יחסוך עבורכם זמן וכסף. תוכלו להזמין את שירותי הניקיון עבור הבניין המשותף בו אתם מתגוררים, או לשלב אותו יחד עם ניקיון משרדים בבניין ציבורי. חברתנו הוקמה במטרה לספק שירותי ניקיון, אבטחה ושמירה תוך הצבת האינטרס של הלקוח בראש סדר העדיפויות.

רוצים להצטרף למשפחת הלקוחות המרוצים? השאירו פרטים באתר ונטפל בכם בהקדם!

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא 03-5752323

דילוג לתוכן