מהי התדירות הנדרשת עבור ביצוע של ניקיון משרדים מקצועי?​

ביצוע ניקיון משרדים מקצועי

הגעתם למסקנה שאתם רוצים לשמור על רמה גבוהה מאד של ניקיון במשרד שלכם, ולכן אתם רוצים לפנות אל חברת ניקיון משרדים, אשר תוכל לסייע לכם בכך. השאלה שכעת אתם שואלים את עצמכם היא שאלת התדירות – האם כדאי שעובדי הניקיון ייכנסו למשרד שלכם בכל יום? האם אפשר להסתפק בניקיון של פעם בשבוע? או אולי אפילו תדירות נמוכה יותר? אלו שאלות חשובות מאד, ולכן כדי לקבל החלטה מתאיה, אתם צריכים להתחשב בכמה פרמטרים שונים.

הדברים שיכריעו את ההחלטה שלכם

גודל המשרד – קודם כל, התייחסו לגודל הפיזי של המשרד שלכם – ניקיון של משרד קטן הוא מהיר יותר, זול יותר, ודווקא בגלל זה – אולי יהיה לכם נוח מאד לבצע בו ניקיון משרדים יומיומי או דו-יומי במחיר נוח. לעומת זאת, משרדים גדולים הם מורכבים הרבה יותר לניקיון, ואולי תרצו לבחור בתדירות נמוכה יותר, אלא שכמובן זה איננו הקריטריון היחיד.

  • ניקיון בתדירות משתנה במשרד – אפשר להזמין שירות של ניקיון משרדים, בתדירות שמתנה לגבי אזורים שונים במשרד. למה הכוונה? אפשר למשל לקבוע מול חברת הניקיון שעובד מטעמה יגיע פעם ביום לבצע ניקיון במטבח ובשירותים, שכן אלו אזורים רגישים מאד – אך שטיפת הרצפות בתוך המשרד תתבצע רק פעם בשבוע. כך אפשר גם לשמור על תקציב נוח, וגם על תדירות טובה – וזה כמובן עניין של התאמה אישית.
  • לקוחות במשרד – אתם צריכים לשאול את עצמכם עד כמה המשרד שלכם מקבל לקוחות, אם בכלל. יש משרדים שבקושי מקבלים לקוחות באופן פיזי במשרד, ויש משרדים שהלקוחות שמגיעים אליהם הם לחם חוקם. כמובן שככל שיש יותר לקוחות – כך התדירות של ניקיון משרדים חייבת להיות גבוהה יותר, כי יש כאן משתנה חדש שנכנס לתמונה.

אל תשכחו את התקציב שלכם

ברור שברמה התיאורטית, כולנו היינו רוצים ליהנות מתדירות יומיומית של ניקיון משרדים, שהרי מה נעים יותר ממשרד שתמיד נקי ומצוחצח? אלא שניקיון יומיומי הוא גם יקר יותר. לכן, נסו לחשב את מגבלות התקציב שלכם לצד הצרכים של המשרד והגיעו לעמק השווה.

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא 03-5752323

דילוג לתוכן