ניקיון חלונות

שירות ניקיון חלונות

הצורך בניקיון חלונות קיים בדירות, בתים ומשרדים. חלון הוא מקור האור הטבעי היחיד עבור חלל הפנים. שימוש נכון בחלל חוסך בהוצאות, מבטיח זרימה חלקה של אנרגיות חיוביות ואחראי בצורה ישירה ועקיפה על איכות החיים. החלון משמש אותנו גם במהלך הערב והלילה לצורך חיבור עם הסביבה והוא משמעותי מבחינה דקורטיבית, אסתטית ופונקציונאלית. בנוסף, קשה להתעלם מהמראה של חלון נקי בתוך סלון רחב ידיים, מטבח או חדרי שינה.

הבעיה העיקרית היא שלא ניתן לבצע ניקוי של החלון באופן עצמאי. בניגוד לחפצים, רהיטים או חלקים אחרים בבית, הטיפול בחלון מחייב מעורבות של אנשי מקצוע. רק צוות ניקיון ותיק ומנוסה יכול לשמר את המראה המקורי של החלון ולשמור על חיוניותו.

ניקיון חלונות אדיב
ניקיון חלונות בגובה

כיצד מבצעים ניקיון חלונות אפקטיבי

יש מספר כלים וטכניקות המאפשרים ניקיון חלונות ברמה גבוהה:

א. חומרי ניקיון ייעודיים

טיפול בזגוגית של החלון עם חומרי ניקיון ייעודיים מונע שחיקה, בלאי או שריטות. הטיפול מבוסס על בחירה מושכלת של חומרים איכותיים ויעילים.

ב. כללי בטיחות

יש לנקות את החלון גם מבפנים וגם מבחוץ על מנת להשיג את המראה הדרוש. יחד עם זאת, חשוב מאוד לשמור על כללי הבטיחות ולהשתמש בכל ההוראות של יצרניות החלונות.

ג. פירוק והרכבה

החלון מפורק מהמסילה שלו כדי למנוע צורך בגישה חיצונית. את הפירוק וההרכבה יש לבצע בצורה עדינה ומבלי לייצר נזקים בלתי הפיכים. חברת ניקיון המציעה שירות מן הסוג הזה נדרשת לגלות אחריות ומחויבות כלפי צרכי הלקוח.

ניקיון חלונות הוא שירות הניתן על ידי חברות רבות. חשוב להשקיע בבחירה של חברת ניקיון מנוסה, לבדוק היטב את ההמלצות עליה ולא להתבייש להשוות בין הצעות מחיר. אנחנו בחברת אדיב שמירה וניקיון בע"מ נשמח לספר לכם על סל שירותי ניקיון משתלם ואטרקטיבי.

לקבלת פרטים נוספים ולתיאום מועד לפגישת ייעוץ באפשרותכם להתקשר לטלפון 072-3219999 וכן באפשרותכם להשאיר את הפרטים שלכם בטופס "צור קשר" באתר ונציגי החברה יחזרו אליכם תוך זמן קצר.

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא 03-5752323

דילוג לתוכן