ניקיון בניינים

אנחנו מציעים ניקיון בניינים שכולל הכל:

ניקיון בניינים

✔️ שטיפת רצפות

✔️ ניקוי פחים והחלפת שקיות

✔️ ביצוע ליטוש מרצפות על פי הצורך

✔️ ניקיון חדרי מדרגות

✔️ ניקוי חלונות ודלתות זכוכית

✔️ ניקוי מאפרות

✔️ ניקוי מעליות

✔️ ניקוי מראות

✔️ כל מה שצריך כדי שהמבנה יהיה נקי באמת.

ניקיון בניינים – כדי שלכולם יהיה נעים

בניינים רבי קומות מאכלסים אנשים רבים שבאים ויוצאים מהם. בין אם מדובר בדיירי אותם בניינים ובין אם מדובר באורחים שלהם. כפועל יוצא מכך, ישנה תנועה רבה במבנה, מה שגורם לו להתלכלך באופן תדיר ומוביל לצורך לדאוג לניקיון באופן קבוע. לשמירה על ניקיון הבניין שלכם פנו לחברת ניקיון אדיב האמינה והוותיקה בשוק.

ניקיון קבוע לבניין גבוה

אז כפי שאמרנו, בניינים מצריכים ניקיון קבוע. ולא, לא מספיק שכל דייר ידאג שהקומה שלו תהיה נקייה ומטופחת, לא מספיק שהרצפה תהיה נקייה 'מלמעלה' או מפיץ ריח שיתלה במעלית. אלא צריך מישהו שידאג להבריק את המראות במעלית ואת החלונות, צריך שיהיה מי שיפנה את הפחים בחדר המדרגות ואחד שינקה ויבריק את האריחים וכמובן, אחראי ניקיון שישטוף את הלובי ואת המדרגות וינקה את המעליות.
כן. אם אתם, כדיירי הבניין, לא תשימו דגש על כל הפרטים הקטנים האלה, אתם עלולים לגלות יום אחד כי המעבר בבניין שלכם הפך ללא נעים, וזה עוד לפני שמדברים על ערך הדירות שעלול לרדת בבניין שמוכר כבניין מוזנח.

איך בוחרים חברת ניקיון לבניין משרדים?

כאשר מחפשים חברת ניקיון לבניין, חשוב לשים לב שמדובר בחברה בעלת סטנדרטים גבוהים בניקיון בניינים. חשוב לבחור בחברה שקיימת כבר בשוק הרבה זמן, וכזו שמעסיקה עובדים בעלי מוסר עבודה גבוה. הנה כמה דברים שכדאי לשים לב אליהם בבואכם לבחור חברת ניקיון

צוות מקצועי לניקיון מנצחעובדי ניקיון צריכים להיות מנוסים ויעילים כאחד. לא מספיק שיהיו אלה אנשים שצריכים להרוויח כסף, אלא הם חייבים להיות בעלי מוסר עבודה גבוה על מנת שלא לדלג על כל מיני דברים או לפספס פינות שונות בעת הניקיון. ובנוסף, גם כאלה שמתמחים ומנוסים כבר בניקיון בניינים.
חומרים איכותיים לניקיון מושלםישנו מגוון גדול מאוד של חומרי ניקיון; מהם איכותיים ועוצמתיים יותר ואחרים פחות. כמובן שקיימים הבדלים במחירים וברמת הסיכון של כל חומר. שימו לב כי חברת הניקיון שהזמנתם משתמשת בחומרים איכותיים לניקיון מושלם ומצד שני, גם כאלה הנושאים תו תקן למניעת הרעלות.
עקביות ועמידה בזמניםכדאי לבחור בחברה אמינה אשר מכבדת הסכם עבודה וכזו העובדים שלה מודעים לכך שיש צורך להופיע לעבודת הניקיון בשעות ובזמנים שנקבעו. וזאת, על מנת למנוע עוגמת נפש מדיירי הבניינים שמתכננים את עצמם לפי זמני הניקיון שנקבעו לבניין שלהם.
מחיר שווה לכל כיסניקיון בניין משרדים או מגורים עולה כסף, והרבה. אך לא תמיד חייבים לשלם מחיר גבוה מאוד וגם בתחום זה ישנו טווח מחירים הגיוני. על כן, יש לבחור בחברת ניקיון שמצד אחד, מציעה שירות טוב אך מצד שני, גם גובה מחירים הוגנים.

שירותי ניקיון הבניינים שלנו פועל בכל איזור המרכז – ובנוסף אנו מספקים ניקיון משרדים בבני ברק, ניקיון משרדים ברמת גן ועוד ערים באיזור.

אם חשוב לכם שהבניין שלכם תמיד ייראה נקי הרצפה תבריק והקרמיקות ינצצו, צרו קשר עוד היום עם אדיב שמירה וניקיון, ותוכלו ליהנות בהקדם מבניין נוצץ ומטופח התקשרו עכשיו –072-3219999

ניקיון מעלית בבניין
ניקיון בניין משרדים

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא 03-5752323

דילוג לתוכן