ליטוש מרצפות

הרצפה שלכם כבר לא כל כך נקייה ומבריקה כמו פעם. שכבה חיוורת מכסה אותה או חומר עיקש כמו צבע דבק בה. אל דאגה, אין צורך להחליף את המרצפות, אפשר פשוט לחדש אותן עם מכשיר ליטוש מרצפות שיעזור להבריק ולשמר את המרצפות לאורך זמן. והעלות? נוחה בהחלט. מרצפות טרצו, בטון, אבן, שיש, מקבלות ברק נהדר ומראה אחיד לאחר העבודה שתגרום לכם לשאול למה לא עשיתם את זה קודם?
ליטוש מרצפות

שלבי ליטוש מרצפות

  1. פתיחת פוגות – פוגות הן בעצם החריצים בין המרצפות, יש לפתוח אותן, למלא בדבק שיש בגוון המרצפות ולהמתין כשלוש שעות לייבוש. כשלא מעוניינים ליישר מרצפות ומעדיפים להסתפק בניקוי כתמים, אין צורך בפתיחת פוגות ויש לבצע ליטוש מרצפות עדין בלבד בדיסק עם רשת יהלום.
  2. ליטוש גס – מורידים שכבה מהמרצפות באמצעות ליטוש במכונה עם דיסק המכיל שבבי יהלומים לקבלת משטח אחיד. הליטוש מסלק גם את כל הפגמים ברצפה כמו: חריצים, כתמים, יישור הפרשי גובה וסדקים. יש לבצע מספר סבבים עד לתוצאה מושלמת. ברצפת שיש מלטשים עם דיסק מחוספס יותר מזה שנעשה בו שימוש ברצפות אחרות והוא מותיר אחריו הרבה אבק.
  3. פוליש – בגמר הליטוש יש לנקות את האבן בשכבת פוליש ראשונה. לאחר מכן מבצעים פוליש קריסטל, וקס או פוליש אקרילי המעניקים גוון מבריק לרצפה, לחלופין ניתן לבחור בגוון מט.

דברים שכדאי לקחת בחשבון

אם יש לכם רצפת שיש, התכוננו להרבה אבק, אז כדאי לכסות רהיטים בהתאם. כמו כן, לא ניתן ואין צורך ללטש גרניט פורצלן וקרמיקה. זמן ביצוע ליטוש מרצפות לבית בגודל סביר עומד על יום עבודה לפחות.

סוגי פוליש הקיימים בשוק

כל פוליש יתרונותיו, חסרונותיו והרצפה המתאימה לו:

פוליש קריסטלי – מתאים לכל סוגי האריחים (עלול להיות בעייתי עם חרסינה וגרניט פורצלן), מופיע בגוון מבריק או מט. הליטוש מבוצע בשלושה שלבים: החדרת תרכובת יסוד לרצפות על ידי סיבוב מהיר של מברשת צמר פלדה על גבי הרצפות, החדרת וקס באותה שיטה ולבסוף ליטוש בספוג.

פוליש וקס – ניקיון הרצפות על ידי שפשוף סקוטש המחדיר שעווה חמה לרצפות.

פוליש אקרילי – החומר אוטם את המשטח מלכלוך ומעניק שכבת הגנה משחיקה מכנית כמו גרירת רהיטים. לא ניתן ליישום בחרסינה וגרניט פורצלן.

התקשרו אלינו עוד היום לטלפון 072-3219999 לקבלת ייעוץ חינם על סוגי הפוליש המתאימים לכם. נוכל לספר לכם גם על המחירים הנוחים שלנו ועל שפע הלקוחות המרוצים שחוזרים אלינו שוב ושוב לטאצ' מבריק בבית. השאירו פרטים באתר ונחזור אליכם עם שירות אדיב וסובלני ועם שפע פתרונות לליטוש מרצפות, פוליש ושאר עבודות ניקיון בבית, במשרד ובעסק.

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא 03-5752323

דילוג לתוכן