שירותי ניקיון לעסקים

נציגי החברה ישמחו להגיע למשרדכם, לבצע בדיקה מעמיקה ויסודית, על מנת ללמוד ולהבין את צורכיכם הייחודיים.
ביחד עמכם, הם יכינו תוכנית פעולה יומית, שבועית וחודשית, בהתאם לדרישותיכם. כמו כן, נתאים לכם מנקה אדיב, מקצועי ומיומן.
בנוסף – תקבלו מאיתנו מוצרי צריכה, כגון: נייר טואלט באיכות גבוהה, נייר ניגוב ידיים מותאם לכל מתקן באיכות גבוהה, ובמחיר מוזל ונוח.

לאחר מכן, נבצע ניקיון ראשוני מקיף ויסודי ונמנה מנהל שירות ומפקח קבועים וזמינים לשמירת הסביבה הנעימה במשרדכם. מחלקת שירות הלקוחות תערוך מדי חודש סקר שביעות רצון.

לתיאום שירותי ניקיון לעסקים במרכז על ידי הצוות המקצועי שלנו חייגו אלינו

שירותי ניקיון לעסקים
חברת ניקיון משרדים

מה אנו מציעים?

  • גמישות בשעות העבודה – כדי לצמצם למינימום את ההפרעה לפעילות השוטפת של המשרדים, מומלץ לתת עדיפות לחברת ניקיון המסוגלת לספק שירותי ניקיון מסביב לשעון. באופן כזה תוכלו להזמין את עובדי הניקיון למשרדים בשעות הלילה, כאשר המשרדים אינם פעילים.
  • שירות מקיף ככל האפשר – ניקיון משרדים גדולים הוא תחום מורכב הכולל לא מעט אלמנטים ומרכיבים. אי לכך, מומלץ תמיד לתת עדיפות לחברה שמעניקה כמה שיותר שירותים כשבין היתר מדובר בניקוי שטיחים, אספקה של חומרי ניקיון ומוצרי היגיינה, שטיפת חלונות, ליטושי רצפות והברקת ריצוף ועוד
כך תוכלו ליהנות מהפריבילגיה הגלומה בעבודה מול חברה אחת בלבד, במקום לעבוד מול מספר נותני שירות במקביל

שאלות ותשובות נפוצות

יש לא מעט חברות ניקיון שמציעות שירותים. חשוב לכם לברר על החברות ולוודא כי החברה מולה אתם עומדים לסגור חוזה מתאימה לספק לכם מענה מתאים. הצעד החכם ביותר הוא לברר אצל לקוחות לגבי העבודה של חברת הניקיון. האם הם מרוצים? אם קיבלתם חוות דעת של לקוח מרוצה, כדאי שתשקלו את רכישת שירותי החברה, כי אין כמו לקוח מרוצה ששופך אור על השירות ועל החברה.

אתם לא המשרד הראשון שמתמודד עם הקושי הזה. יש לא מעט משרדים בהם העובדים חשים כי עובדי ניקיון שמסתובבים בשעת הפעילות גורמים לבלבול וחוסר נוחות. יש לכך פתרון – שירות ניקיון משרדים בשעות הערב. עובדי הניקיון מגיעים למשרד כאשר העובדים כבר לא שם. אז הם יכולים לנקות בצורה יסודית את השטח בלי להפריע. כך גם הניקיון יסודי יותר, אף אחד לא דורך על הרצפה הרטובה ומשאיר עקבות.

היות ובכל משרד יש צורך לספק מוצרים מתכלים כמו נייר, כלים חד פעמיים, חומרי ניקוי וכדומה, יש חברות ניקיון שמציעות לצד שירותי הניקיון גם אספקה. כמובן שהדבר כרוך בתשלום נוסף. ניתן לבחור האם השירות הזה רצוי ומתאים לכם.

ברור שלא כל עובד ניקיון מסוגל לבצע עבודות אחזקה. אבל חברות ניקיון מקצועיות מציעות לצד עבודות הניקיון גם שירותי אחזקה. הדבר כולל ביצוע תיקונים קלים והתאמות על מנת לשמור על שלימות המבנה ותקינות הרהיטים.

כל עובד עלול יום אחד שלא להרגיש טוב ולהיעדר מהעבודה. כאשר מדובר על עובד ניקיון מטעם חברה מקצועית, החברה תדאג לעובד מחליף. כך שהדבר לא אמור להיות מורגש במשרדים.

נעים להכיר, חברת אדיב

חברת אדיב היא חברה מקצועית וותיקה המספקת שירותי ניקיון לעסקים לרבות ניקיון משרדים קטנים. החברה מספקת ללקוחותיה אפשרות לבחור את שעות הפעילות של עובדי הניקיון, לרבות שירותי ניקיון בשעות הלילה או הערב למקרה הצורך. החברה מעניקה שירות מקיף ביותר הכולל את כל סוגי עבודות הניקיון לרבות עבודות ניקיון מורכבות במיוחד.

לקבלת פרטים נוספים ולתיאום מועד לפגישת ייעוץ אתם מוזמנים להתקשר לטלפון 072-3219999 

וכן באפשרותכם להשאיר את הפרטים שלכם בטופס "צור קשר" באתר ונציגי החברה ישובו אליכם בהקדם.

חמש טעויות נפוצות בבחירת שירותי ניקיון

1

חבירה לחברה ללא בדיקת רקע – עסקים נוטים להעסיק חברות ניקיון במרכז לפני שבדקו לעומק רזומה, ניסיון, עמידה בתקנים, קיומם של שירותים משלימים, קיומם של ביטוחים לעובדים וכדומה.

2

מתחייבים טרם בודקים – עסקים נוטים לסגור עסקה ארוכת טווח מול חברת הניקיון, לפני שבדקו באופן פיזי את אופי ואיכות השירות.

3

בוחרים בהתאם למחיר – עסקים רבים מחפשים אחר המחיר הטוב ביותר, מבלי להבין מהו כולל, מבלי להבין שאומנם המחיר נמוך אך באותה נשימה גם איכות חומרי הניקיון ירודה, אין מכשיר פוליש, ישנו עובד בודד וכדומה.

4

חיסכון מוטעה – עסקים רבים נוטים לצמצם את תדירות שירותי הניקיון, מבלי לעצור להפנים שככול שהמשרד יהיה יותר שמור ומרשים, כך העסק יותר יתרומם.

5

ממהרים לסגור עסקה – עסקים נוטים למהר לסגור את הפינה, מבלי לבדוק מהו תחום ההתמחות של החברה (למשל ניקוי לאחר שיפוץ), מבלי לבדוק האם חומרי הניקיון ירוקים ואף מבלי לבדוק האם יש צורך בשירותי הפוליש שכלולים במחיר.

שירותי ניקיון לעסקים

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא 03-5752323

דילוג לתוכן