ניקיון שטיחים במשרד

משרדים רבים עדין מתהדרים בשטיחים מסוגים שונים על הרצפה. ישנם אלה שהיו מעדיפים רצפה אחרת אבל אינם מעוניינים להשקיע בהחלפת השטיח לפרקט למשל כשמדובר בשטיח מקיר לקיר וישנם אלה שפשוט אוהבים שטיחים ואינם מוכנים לוותר על המראה החם ולעיתים יוקרתי שהם נותנים למשרד. שטיחים יש לתחזק – כלומר, לנקות פעם בחודש  באופן מקצועי וחשוב לדעת שאם שטיח הוכתם ולא משנה ממה, יש לבצע ניקוי כמה שיותר מהר על מנת שהכתם לא יישמר ויהרוס לצמיתות את המראה של השטיח.

ניקיון שטיחים במשרד

כמו שהוא יפה כך הוא יהיה מטרד

שטיח מלוכלך, מוכתם או מאוד מאובק עלול לגרום לתחושה לא נעימה במשרד, תחושה שתכלול ריח לא נעים, מחנק קל עקב האבק המרובה ואפילו ירידה במצב הרוח בגלל כתמים כבדים ובולטים. לפיכך, חשוב מאוד לתחזק היטב את השטיח כדי למנוע את המצבים הלא נעימים שהזכרתי ולנקות באופן מידי כתמים, על ידי חברה מקצועית ולשאוב אבק בסיומו של כל יום עבודה. תחזוקה שוטפת יומיומית של שטיחי המשרד תשמור על המראה האיכותי שלהם ותמנע את הפיכתם למטרד.

עניין של בריאות

בממוצע כל אדם נמצא במשרד במשך 8 שעות ביום ולכן, המצאות במשרד שבו השטיחים מלוכלכים ובעיקר מאובקים עלולה לגרום לבעיות נשימתיות, התפרצות אלרגיות, תחושה לא נעימה בעיניים והדבקות בווירוסים שמגיעים מקרדית האבק.

קרדית האבק היא בעל חיים שנמצא במקומות בהם מתגוררים וחיים בני אדם, היא ניזונה מקשקשי עור והיא זקוקה לתנאים של אבק ולחות. את קרדית האבק ניתן למצוא בעיקר על שטיחים, ספרים, וילונות ובגדים. קרדית האבק אחראית על תסמיני אלרגיה כגון – נפיחות העפעפיים, נזלת, התעטשויות ועוד.

עניין של יוקרה

שטיחים שיוצרו במדינות כמו איראן וטורקיה נחשבים לשטיחים יוקרתיים, הכוונה היא בעיקר לשטיח הפרסי. השטיח הפרסי מסמל יוקרה ומי שבוחר למקם על רצפת משרדו שטיח פרסי גדול ומרשים עושה זאת כדי להדגיש אמירה שמדובר במשרד גדול ויוקרתי. כדי שתחושת היוקרה של השטיח הפרסי תשמר עליו להיות נקי ומתוחזק אחרת, התחושה שתיווצר תהיה שונה בתכלית, של הזנחה וחוסר נעימות.

ניקיון על פי סוג הבד

במהלך בדיקה שערכתי מול חברה מקצועית לניקוי שטיחים גיליתי שישנם בדים שונים וחומרים שונים מהם מייצרים שטיחים. ניקיון השטיחים מותאם לסוג הבד והחומרים ממנו יוצר, תהליך הניקוי כולל – ניעור, השרייה, קרצוף ושטיפות שונות המותאמות לסוג השטיח.

שטיחים שניתן לנקות באופן מקצועי

קיימים סוגים שונים של שטיחים שניתן למצוא גם במשרדים ואת רובם הגדול ניתן לנקות בתהליך ניקוי של חברה מקצועית המתמחה בכך. להלן מספר סוגי שטיחים ברי ניקוי מקצועי:

שטיחים שנעשו בעבודת יד, שטיחים פרסיים, שטיחים אפגניים, שטיחי צמר, שטיחים מבד משי וויסקוזה, שטיחים סינטטיים, שטיחי חבל שאגי ועוד.

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא 03-5752323

דילוג לתוכן