ניקיון עם חומרים טבעיים – אדיב חברתי ניקיון כי טבעי זה נקי!

לנקות את הבית בצורה איכותית עם מינימום כימיקלים

כולנו רוצים לשמור על הבית שלנו נקי ברמה הגבוהה ביותר. ניקיון הבית שלנו הוא חלק מכריע במה שנקרא איכות החיים שלנו. בית נקי ומסודר הוא בית שאיכות החיים בו גבוהה ושהשהות בו נעימה הן למי שגר בתוכו והן לאורחים שמגיעים להתארח בו. בית מלוכלך ולא מסודר, מצד שני, הוא מקום לא מזמין שלא נותן לנו תחושה של בית כלל. לכן אנחנו משקיעים משאבים רבים בניקיון הבית שלנו: אנחנו מנקים בעצמנו, אנחנו שוכרים את שירותיה של עוזרת בית או משקיעים ובוחרים בחברת ניקיון איכותית, הכל במטרה להגיע לאיכות הניקיון הגבוהה ביותר בבית שלנו. הסתירה שעומדת בפני רבים מאתנו קשורה לחומרים שאיתם אנחנו מנקים את הבית שלנו. מצד אחד, אנחנו רוצים לנקות את הבית שלנו עם חומרים טבעיים ככל הניתן, בלי לזהם את הסביבה ובלי לסכן את עצמנו בשאיפה של חומרים רעילים או מזיקים ברמה כזו או אחרת.

ניקיון עם חומרים טבעיים

מצד שני, מרבית החומרים בהם אנחנו משתמשים לניקיון בחיי היום יום הם חומרים מזיקים או רעילים. עם זאת, כיום ניקיון עם חומרים טבעיים הוא ממש לא בלתי אפשרי – אם רק יודעים במה להשתמש.

באילו חומרים מומלץ להשתמש כדי לבצע ניקיון עם חומרים טבעיים?

אחד החומרים האיכותיים ביותר, אם אנחנו רוצים לבצע ניקיון עם חומרים טבעיים, הוא חומץ. החומץ משמש למעשה כ"סבון" שמסיר לכלוכים ושומנים מכמעט כל משטח. באמצעות החומץ אנחנו יכולים להסיר ולהמס שומנים קשים, להסיר אבנית, לשטוף שטיחים, לבצע כביסה לבגדים שלנו, לשטוף רצפות, לנקות את מכונת הכביסה ולנקות את מדיח הכלים. את כל זה אנחנו עושים בשל היותו של החומץ חומר טבעי לחלוטין שמגיב היטב עם מגוון רחב של משטחים וחומרים – אבל רמת החומציות הגבוהה בו הופכת אותו למסיר השומנים הטבעי האיכותי ביותר.

  • עוד חומר איכותי מאוד שניתן להשתמש בו הוא סודה לשתייה. מדובר בחומר שנמס במים, ואיכותי גם כן לניקוי שומנים. בנוסף לכך, ניתן להשתמש בסודה לשתייה לניקוי אבנית באסלות ובאמבטיות, לנטרל ריחות רעים, כחומר כביסה, ככלי איכותי לניקוי כתמים ולהברקה של כלי כסף.
  • הלימון גם הוא מהווה חומר איכותי מאוד, בעיקר בכל הנוגע לניקיון ולהלבנה של חומרים לפי הצורך שלנו. לא פלא שחלק גדול מחומרי הניקוי המלאכותיים מכילים לימון בריכוז גבוה – וניתן להשתמש בו בתוצאות איכותיות מאוד בניקיון כלי מטבח, למשל.

גם עם חומרים טבעיים, מומלץ לפנות לשירות ניקיון מקצועי ומומחה

אם אנחנו רוצים לבצע ניקיון עם חומרים טבעיים, אנחנו יכולים לנסות לעשות זאת לבד, אבל לתוצאות האיכותיות ביותר נגיע אם נפנה לשירות ניקיון איכותי המומחה גם בניקיון מסוג זה. שירות כזה בדיוק אנחנו מציעים לכם אצלנו – אדיב ניקיון. אצלנו תמצאו צוות מקצועי ואדיב שייתן לכם מענה איכותי גם בנושא ניקיון בשימוש בחומרים טבעיים בלבד.

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא 03-5752323

דילוג לתוכן