ניקיון משרדים ב-10 צעדים

אתם עובדים במשרד לא מעט שעות, ועם הזמן הוא צובר לכלוך ופסולת. איך שומרים בכל זאת על המשרד נקי ומצוחצח? חשוב לדעת שיש כמה טיפים שיהפכו את הניקיון למשימה פשוטה ושגרתית שלא תגזול מכם זמן רב. להלן עשרת הצעדים עבור ניקיון משרדים משמעותי ויעיל, שכל אחד יכול ליישם!

הסודות הקטנים של ניקיון מוצלח במשרד

1. עבדו ביחד – אי אפשר שהנושא של ניקיון משרדים ייפול על עובד אחד. כדי שהמשרד גם יהיה נקי, וגם היחסים בין כל העובדים יהיו נעימים, חשוב שכל העובדים ישתפו פעולה. בין אם זה ביצירת תורנות קבועה הוגנת, או קביעת הפסקה משותפת של כולם לניקיון – חשוב שכולם ייטלו חלק.

חברת ניקיון 24 שעות ביממה

2. אחריות על המקום – יש לקבוע שכל עובד אחראי קודם כל על הניקיון בסביבה שלו. זה אומר לשמור על שולחן נקי ומסודר, לדאוג לזריקת הלכלוך לפח שבסמוך אליו, וכיו"ב. גם אם יש עובדים שנוטים לעבוד באי-סדר – הם צריכים להתחייב לכך שבסוף היום שיאירו עמדה מסודרת.
3. ניקיון מטבח ושירותים – נושא רגיש, אבל יש מה לעשות בנידון. אפשר ליצור קשר עם חברת ניקיון משרדים שתבצע את המשימות הנ"ל, או הפתרון השני – לקבוע תורנות בין כלל העובדים לניקיון המתחמים הללו. כשזה הופך לניקיון של פעם בשבוע וחצי, זה לא נורא כל כך.
4. מתי לנקות? -רצוי לנקות את המשרד או בתחילת היום או בסופו. אם לוקחים הפסקה באמצע היום העבודה פוגע מאד ברצף, מקשה על העבודה, וגם עלול לגרור יחס אל נעים מהמנהלים.
5. מה עם האבק שמצטבר? – אבק נוטה בהחלט להצטבר על מדפים, ספריות, ועוד מרכיבים במשרד. ניקיון משרדים לסילוק האבק צריך להתבצע ברמה של פעם בשבוע-שבועיים, וגם כאן אפשר לקבוע תורנות פשוטה.
6. מה לא לעשות במשרד – רצוי מאד לא לאכול ולשתות במשרד באזורים רגישים – למשל היכן שישנם שטיחים פרושים, היכן שיש פרקט מעץ טבעי, וכיו"ב. צרו פינת אוכל שיהיה קל לנקות ולתחזק אותה גם אם נשפך שם אוכל.
7. ניקיון חלונות – אם אין חברת ניקיון משרדים שמבצעת ניקיון לחלונות, אתם יכולים לעשות זאת בעצמכם! קחו תרסיס פשוט, ועברו עם נייר עיתון או עם מטלית. את הניקיון לחלון רצוי לבצע אחת לשבועיים כדי לשמור על מראה נעים.
8. פינוי אשפה – לעתים צריך לפנות את כל האשפה שהצטברה לפח של בניין המשרדים. קבוע תורנות קבועה לפינוי הפח – ואת זה רצוי כמובן לעשות בסוף היום כאשר ממילא יוצאים.
9. שתפו את המנהלים – אין סיבה שרק העובדים הזוטרים ידאגו לניקיון של המשרד. המנהלים צריכים להיות אחראיים לפחות לסדר וניקיון במשרד שלהם.
10. הטיפ האחרון לניקיון נוח של המשרד – רצוי אחת לכמה חודשים בכל זאת לפנות לחברת ניקיון משרדים, על מנת שזו תבצע ניקיון משמעותי במרד, נוסף על הניקיון הקבוע של העובדים. הדבר יאפשר לכם ליהנות מניקיון ברמה גבוהה במיוחד, ועל אווירה נעימה במשרד.

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא 03-5752323

דילוג לתוכן