ניקיון לאחר שיפוץ

ניקיון לאחר שיפוץ

ניקיון אחרי שיפוץ בתים

שיפוץ הוא תהליך מרגש המסתיים בשיפור משמעותי באיכות החיים. יחד עם זאת, הוא כרוך בלא מעט טרדות ובעיקר בהצטברות של לכלוך. הדרך היחידה להתגבר על הלכלוך היא באמצעות הזמנת שירותי ניקיון ייעודיים. 

ניקיון דירות לאחר שיפוץ עם חברה מקצועית:

א. שימוש במכונות וחומרי ניקיון – חברת ניקיון יכולה להשתמש במכונות וחומרים שאינם זמינים עבור לקוחות פרטיים, בעלי בתים או דירות. בחברת ניקיון מכירים היטב את כל סוגי הלכלוך ויודעים כיצד להתמודד איתם על הצד הטוב ביותר.

ב. מהירות ויעילות – אפשר לתאם שירותי ניקיון בתים לאחר שיפוץ כבר במהלך עבודות הגמר של השיפוץ. כך מסיימים את הניקיון ואת השיפוץ במקביל, נכנסים לדירה עם ריח נעים ומרענן ומסיימים את התהליך בהצלחה וביעילות.

ג. עלות – גם מבחינת מחירים משתלם יותר להזמין שירותי חברת ניקיון לאחר שיפוץ מאשר לבזבז זמן על ניקיון עצמאי. ניקיון כללי של הדירה או הבית אחרי השיפוץ כרוך בהשקעה של מספר שעות לפחות. הזמן הזה מחייב חופשה מהעבודה או מהלימודים ויש לו משמעות כלכלית לא מבוטלת.

שירותי ניקיון לאחר שיפוץ עם חברה מתאימה

מי שרוצה ליהנות מכל היתרונות של הזמנת שירותי ניקיון צריך לדעת כיצד לבחור את החברה המבצעת. חברה כזו תעמוד לרשות הלקוח עם סל שירותים רחב הכולל ניקיון כללי, פוליש, הברקתx רצפות, ניקוי חלונות, הסרת כתמי לכלוך מריצוף או קירות ועוד. מומלץ לקבל חוות דעת על חברות העוסקות בתחום ולבדוק האם הן אכן יכולות לעמוד בקריטריונים הנדרשים.

אנחנו בחברת אדיב שמירה וניקיון בע"מ נשמח לספק עבורכם הצעת מחיר אטרקטיבית על ניקיון לאחר שיפוץ. לא משנה באיזה שלב של השיפוץ אתם נמצאים, אצלנו תמצאו מגוון פתרונות ניקיון.

צרו קשר עם נציגינו ובואו לשמוע על הדור הבא של הניקיון.

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא 03-5752323

דילוג לתוכן