ניקיון המשרד למניעת התפשטות חיידקים

ניקיון וחיטוי המשרד

חיידקים יכולים להוות סכנה חמורה במקום העבודה שלך

מאז גילוי החיידקים הראשון ב1676, אז נצפו במיקרוסקופ על ידי אנטומיואן לוונהוק (על אף שרבים חשדו כבר קודם בקיומם, אך פשוט לא יכלו לראות אותם) ניסה האדם להיפטר מהחיידקים בסביבתו. לאחר זמן מה התברר כי ניתן לחלק את החיידקים לשתי קבוצות עיקריות, כאשר זה נוגע לאוכלוסייה הכללית: חיידקים שעלולים לגרום לנזק לאדם וחיידקים שלרוב לא יגרמו לנזק באדם גם אם הם בכמות רבה. וכך, החל תהליך ארוך של שנים רבות בניסיון למצוא מהי הדרך הטובה ביותר על מנת להיפטר מהחיידקים בסביבת האדם.

על מנת לשמור על בריאותנו, נצטרך להקפיד על מספר כללים במקום העבודה בשביל באמת לוודא כי אין חיידקים העלולים לתקוף אותנו ולסכן את בריאותנו. בנוסף, חשוב לזכור כי רוב החיידקים הם מדבקים במגע או במעבר באוויר (כמו שיעול, עיטוש, נשימה וכדומה). חלק מהחיידקים גם יכולים לעבור מאדם לאדם דרך צואה ושתן. אם כן, איך ניתן להיפטר מהחיידקים?

כיצד ניפטר מחיידקים?

הקפידו לרחוץ ידיים– בצואה שלנו יש מספר חיידקים מהמעי. במעי עצמו הם לאו דווקא יגרמו לנזק, אך במגע עם אדם אחר הם יכולים לעשות לו נזק חמור. הקפידו לרחוץ ידיים במים וסבון לאחר השימוש בשירותים על מנת לשמור על בריאותכם שלכם ושל הקולגות שלכם. אלכוג'ל הוא פתרון נהדר על מנת לנקות את הידיים או משטחים, אך כמובן שמים וסבון הם מספיקים בהחלט.

חברת ניקיון – על מנת באמת לוודא כי אתם מסירים את הלכלוך בצורה עמוקה ויסודית ונפטרים מהחיידקים, חברת ניקיון משרדים מקצועית יכולה להיות פתרון נהדר בשבילכם. הזמינו חברת ניקיון משרדים בשביל לוודא כי אין חיידקים בסביבת העבודה שלכם.

ניקיון משטחים – בסיום יום העבודה, הקפידו לנקות את משטחי העבודה שלכם. המשטחים כוללים דברים כמו השולחן, הטלפון, המחשב והכיסא. כמובן שלא חייבים להשתמש בחומר חיטוי המסוכן לאדם, אך ישנם מספיק חומרים המסוגלים להסיר חיידקים בצורה טובה ויסודית. הקפידו להשתמש בחומר שאינו מסוכן לעור הידיים, ואם כן זכרו ללבוש כפפות.

נקו את המשרד בעצמכם – לא חובה להזמין חברת ניקיון כל יום. ניתן לנקות את המשרד, כל עובד את החלק שלו, בסיום יום העבודה. ניקיון משרדים יכול להיות חוויה מגבשת של העובדים, ולגרום להם להרגיש שייכים יותר למקום העבודה. חשוב רק להקפיד לא לגזול מהזמן האישי של העובדים אלא להשאיר בין 10 דקות לרבע שעה לנקיונות בסיום יום העבודה.

חברת אדיב תדאג לשמור על המשרד שלכם נקי ומצוחצח

חשוב לזכור שניקיון משרדים יכול להיות עסק ארוך ומייגע אם לא יודעים איך לעשות אותו כמו שצריך. לשם כך, זכרו להזמין חברה מקצועית לניקיון המשרד שלכם על מנת לקצר תהליכים ולהגיע לתוצאות טובות תוך זמן קצר. נכון, אנחנו רוצים לחסוך איפה שאפשר, אבל חברה בעלת משרדים שאינם נקיים תגרום לעובדים שלה לעבוד בצורה עצלה ולא אפקטיבית. הדבר גם עלול להבריח לקוחות. ייתכן וכדאי להשקיע עוד כמה שקלים בשביל לקבל את התוצאות הטובות ביותר שמגיעות לעסק שלך. פנו אלינו עוד היום לקבלת הצעת מחיר משתלמת. אנו מספקים שירות הוגן, אמין, מקצועי, אדיב ומנוסה בשביל שהמשרד שלך יהיה הכי נקי שאפשר.

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא 03-5752323

דילוג לתוכן