ניקוי רובה מקרמיקה

רובה היא הגדרת מטריה לסוגים שונים של תערובות מינרליות המשמשות למילוי מישקים באריחי קרמיקה. המישקים (נקראים לעתים פוגה) הם למעשה המרווחים שבין האריחים והמילוי שלהם ברובה חשוב ביותר, שכן אריחי הקרמיקה דקים ועדינים מאוד. לאחר שמיישמים את הרובה במישקים שבין האריחים, היא מתקשה ומתחזקת ונאחזת באריחים בצורה חזקה והרמטית.

עד כאן הכול טוב ויפה, אך הצרות מתחילות כאשר לאחר יישום הרובה, מתברר כי הרובה נדבקה לא רק למישקים אלא גם לאריחים עצמם. מאחר שמדובר בחומר קשיח מאוד ועקשן ביותר, לא תמיד פשוט לבצע ניקוי רובה מקרמיקה מבלי לפצוע את האריחים.

ניקוי רובה מקרמיקה - אל תנסו את זה בבית

ניקוי רובה מקרמיקה

אם תבקשו מכל אדם ברחוב עצות בנוגע לאופן שבו ניתן לבצע ניקוי רובה מקרמיקה, אנחנו סמוכים ובטוחים שתיתקלו באינספור הצעות, טיפים ורעיונות מקוריים יותר ופחות בהם ניתן להסיר את הרובה מהאריחים מבלי לגרום לנזק.

כך, למשל, ישנם שימליצו לכם לעשות שימוש בחומצה מלחית בריכוז של 30%, אחרים ימליצו לגרד את הרובה באמצעות סקוצ' וכמובן שתמיד ישנם את אלו שימליצו לכם על דרך יצירתית שהם בעצמם אפילו מפחדים לנסות. מה שחשוב להבין בנוגע לכל הטכניקות החובבניות הוא שאלה הן שיטות שעלולות לפגוע באריחים, ברובה ואפילו בכם.

ניקוי רובה מקרמיקה - עבודה למומחים בלבד

ניקוי רובה מקרמיקה הוא פרויקט המצריך לא רק ציוד מתאים וחומרים מתאימים, אלא גם לא מעט ידע וכמובן גם כמה שיותר ניסיון. ברצוננו להבהיר לכם בדיוק מדוע אנחנו מאמינים שכאשר יש לנקות רובה מקרמיקה, עדיף ליצור קשר עם מומחים, ולכן נפרט כעת מהן הסכנות הגלומות בהסרה עצמאית של הרובה מהקרמיקה:
  • הסרה לא מקצועית של רובה מקרמיקה גורמת בחלק ניכר מהמקרים לפגיעה כימית או מכנית באריחי הקרמיקה.
  • במקרים רבים הסרת הרובה אגרסיבית מדי ובעקבות זאת חלק מהרובה נושר או מתקלף מהמישקים וישנו צורך לבצע תיקונים בשלב מאוחר יותר.
  • שימוש בחומרים אגרסיביים מדי עלול להוביל לנזקי גוף וכמובן שגם לגרום לנזקים באלמנטים אחרים בחדר.
  • לא תמיד ניתן להעריך את הנזק שנגרם לרובה בעקבות הניקוי הלא מקצועי. לעתים הנזקים מתגלים רק לאחר כמה חודשים, כאשר אדי מים מצליחים לחדור מבעד לסדקים ברובה הפגועה ולגרום לנזקי רטיבות מתחת לאריחים.
אם אתם מעוניינים להימנע מכל הבעיות שהוזכרו לעיל, אתם מוזמנים ליצור קשר עם אנשי המקצוע המומחים של חברת אדיב. חברת אדיב מספקת מגוון רחב של עבודות ניקיון לרבות ניקוי רובה מקרמיקה, ניקוי שטיחים, ניקוי משרדים, טיפול בנזקי הצפה, ליטושי אבן, ניקוי פרקטים מכל הסוגים ועוד. כדי לתאם מועד לפגישת ייעוץ עליכם להתקשר לטלפון 03-5752323 וכן באפשרותכם להשאיר את הפרטים שלכם בטופס "צור קשר" באתר ונציגי החברה ישובו אליכם תוך זמן קצר.

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא 03-5752323

דילוג לתוכן