לקבלת הצעת מחיר זריזה לחצו כאן
 
 
 
*
 
 
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
* לא נשתמש או נעביר את המידע האישי שלך
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ניקוי דלתות ומשקופים

 
 
 
ניקוי דלתות ומשקופים
 
 
 
כאשר אנו מנקים את המשרד או את הדירה הפרטית שלנו, ישנם דברים רבים שאין שום סיכוי בעולם שנפסח עליהם. הכוונה היא כמובן לרצפה, למראות, לחלונות, לכיורים, לאסלות ועוד. כמובן שלא בכל מבצע ניקיון כל הגורמים האלה יזכו להתייחסות שווה, אך בכל מקרה כל האלמנטים הנ"ל ועוד רבים אחרים מהווים את המרכיבים הבסיסיים שזוכים לתשומת הלב של חומרי הניקוי, הסמרטוטים והמברשות.
 
 
 
 
לעומתם, ישנם אלמנטים רבים שלעתים נדירות זוכים להתייחסות וכפי שכבר הסגירה אותנו הכותרת, אנחנו מתכוונים לדלתות ולמשקופים. אמנם לעתים נדירות נהוג לתת את הדעת על ניקוי דלתות ומשקופים, אך חשוב להבין כי דלת מלוכלכת או משקוף לא נקי יכולים לפגוע בצורה חמורה באווירת הניקיון המשתררת בחלל לאחר מבצע ניקיון, קחו זאת לתשומת לבכם.
 

באילו חומרי ניקוי יש להשתמש?

 
לפני שניגשים למלאכת הניקיון יש לבחור ראשית את חומרי הניקוי המתאימים. שימו לב – החומרים שמתאימים לניקוי שירותים או אמבטיות, בדגש על חומרים המכילים אקונומיקה, אסורים לשימוש עבור ניקוי דלתות ומשקופים. החיפוי של דלתות הפנים והצבע של דלת הכניסה יכולים לספוג נזקים חמורים אם יבואו במגע עם אקונומיקה.

כמו כן, מומלץ מאוד להימנע מלעשות שימוש בחומרי ניקוי המכילים אלכוהול ובאופן כללי להימנע משימוש בחומרי ניקוי אגרסיביים. ברוב המוחלט של המקרים ניתן יהיה לנקות את הדלתות ואת המשקופים באמצעות מגבון לח או מטלית לחה הספוגה במים חמימים בלבד. חשוב גם כן לעשות שימוש במגבות יבשות או בנייר מטבח, שכן לאחר הניקוי יש לדאוג לייבוש מוחלט של המשקופים והדלתות.
 

סדר הפעולות

 
בשלב הראשון יש לנקות את המשקופים ורק לאחר מכן לעבור לניקוי הדלתות. בתחילה יש לעבור על המשקוף עם סמרטוט נקי ויבש, לאחר מכן לעבור עליו פעם נוספת עם סמרטוט לח ולבסוף לייבש אותו היטב עם מגבת יבשה. את ניקוי הדלתות יש להתחיל מהחלק העליון של הדלת ולהתקדם כלפי מטה בהדרגתיות.

בשלב הראשון יש להבריש בעדינות האפשרית את האבק שהצטבר בחלק העליון של הדלת, לאחר מכן לנגב היטב את כל הדלת באמצעות סמרטוט נקי ויבש ורק לאחר שהדלת נקייה לחלוטין מאבק, ניתן לעבור עליה עם סמרטוט לח. לאחר שהדלת נקייה לחלוטין יש לייבש אותה באמצעות מגבשת יבשה.
אם מדובר בדלתות עם חלונות זכוכית, ניתן להשתמש בחומרים לניקוי זכוכית, אך לפני כן יש לנקות את החלונות מאבק באופן יסודי. את חומרי הניקוי יש להתיז על מטלית לחה ולעולם לא ישירות על החלון כדי להימנע מפיזור החומר על הדלת.
 

ניקוי דלתות ומשקופים – עבודה למומחים

 
אם אתם מעוניינים לחסוך לא מעט אנרגיה וזמן, באפשרותכם ליצור קשר עם חברת אדיב, המספקת מגוון רחב של שירותי ניקיון לרבות ניקוי דלתות ומשקופים, ניקוי משרדים, ניקוי שטיחים, ליטושי אבן והברקה, טיפול בנזקי הצפה ועוד. על מנת לתאם מועד לפגישת ייעוץ עליכם להתקשר לטלפון 072-3219999 וכן באפשרותכם להשאיר את הפרטים שלכם בטופס "צור קשר" באתר ונציגי החברה ישובו אליכם תוך זמן קצר.