לנקות את הבית זה משחק ילדים

לנקות את הבית

אורח החיים המודרני המאופיין בקצב מהיר ובאינטנסיביות גדולה לא תמיד מאפשר לנו לשמור על ניקיון הבית ועל הסדר בבית באופן האידיאלי. בין העבודה לדאגה לילדים, לפגישות עם חברים ולעייפות המצטברת, לא אחת כל תחום הסדר והניקיון של הבית נזנח לאנחות עד שבאיזשהו שלב כבר מגיעים למצב לא פשוט של תוהו ובוהו וחושך בעיניים. במאמר שלפניכם נחלוק עמכם כמה טיפים שימושיים שיסייעו לכם לשמור על הניקיון והסדר בבית בדרך הקלה והפשוטה ביותר.

הכללים הבסיסיים לשמירה על ניקיון הבית

להלן כמה עצות שימושיות שתסייענה לכם לשמור על הניקיון והסדר בבית מבלי להזיע ומבלי להתאמץ יתר על המידה:

  • להימנע מלהפוך את הניקיון לפרויקט גדול מדי – ישנם לא מעט דיירים שנוהגים לדחות את ניקיון הבית שלהם משום שהם הופכים את העניין לפרויקט בקנה מידה גדול מדי. בדרך כלל דחיית הניקיון גורמת להצטברות של עוד ועוד לכלוך ובהתאם גם הפרויקט של הניקיון הופך להיות רחב ממדים ככל שחולפים הימים. לכן הטיפ הראשון שלנו אליכם הוא להתייחס לעניין באופן אובייקטיבי ולהבין שלא מדובר בחציית ים סוף, אלא בפעולה שבסך הכול תסב לכם בסיומה הנאה גדולה.
  • חלוקת הניקיון על פני השבוע – דרך אחת שבה ניתן לבחור כדי להימנע מלהפוך את הניקיון לפרויקט רחב היקף היא לפזר את המטלות השונות הקשורות לניקיון על פני ימי השבוע. כך, לדוגמה, ניתן בכול יום לבחור לנקות רק חדר אחד וכן ניתן להחליט שביום א' תשטפו את הרצפה, ביום ב' תנקו אבק מכל המדפים והרהיטים וביום ג' תקדישו שעה לניקיון המקרר. החלוקה של המטלות מאפשרת לפרק את הפרויקט לרכיביו השונים ולהפוך את האתגר למשחק ילדים.
  • שיתוף כל דיירי הבית – טעות נפוצה ורווחת שהרבה דיירים נוהגים לעשות היא להטיל את כל האחריות לניקיון על אדם אחד בבית. שימו לב – לא רק שמדובר על חלוקה לא הוגנת של האחריות, אלא שמדובר על מתכון בטוח לתסכולים. שתפו את כל הדיירים בבית ללא יוצא מן הכלל בעבודות הניקיון וחנכו את הילדים כבר מגיל צעיר לכך שהמטלות השונות הקשורות לניקיון הבית חשובות לא פחות מצחצוח שיניים או רחצה.
  • לא לדחות את הניקיון – טעות נוספת שלא מעט אנשים נוטים לעשות היא לדחות את הניקיון. כך, לדוגמה, ישנם כאלה שמעדיפים לדחות את שטיפת הכלים, אחרים לא ממהרים לנקות כתמים של יין שנשפך על הרצפה ועוד. שימו לב – כל דחייה תגרום להצטברות של לכלוך ולהחמרה של אי הסדר. בכל הקשור לתחום של ניקיון הבית, הפתגם "אל תדחה למחר את מה שאתה יכול לעשות היום", עובד שעות נוספות.

עם קצת עזרה מהמומחים

עד כה חלקנו עמכם כמה טיפים הקשורים לתחום ניקיון הבית, אך חשוב לציין כי עם כל הרצון הטוב, בכל זאת ישנם מצבים שבהם פשוט לא ניתן למצוא שנייה אחת כדי להקדיש לנושא. במצבים האלה אין מנוס מלהזמין אנשי מקצוע המתמחים בניקיון בתים. אם אתם מעוניינים לעבוד מול אנשי מקצוע רציניים ואמינים, זה הזמן להכיר את חברת אדיב, חברת ניקיון במרכז ובצפון המעניקה מגוון רחב של שירותי ניקיון בתים לרבות ניקוי שטיחים, ליטוש אבן והברקה, טיפול בנזקי הצפה, ניקוי חלונות חוץ ופנים לרבות ביצוע עבודות בגבהים ועוד.

אנשי המקצוע של החברה זמינים עבורכם בטלפון 03-5752323 וכן באפשרותכם להשאיר את הפרטים שלכם בטופס "צור קשר" באתר ונציגי החברה ישובו אליכם תוך זמן קצר.

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא 03-5752323

דילוג לתוכן