חיטוי משרדים מקורונה​

אין זה נעים או מעודד, אך המציאות היא שאותו נגיף העונה לשם קורונה לא עומד לעזוב כ"כ מהר, כך שהמיטב שניתן לעשות בנקודה זו זה רק ללמוד לחיות לצידו, ועל כן גם הילדים היותר קטנים יודעים לדקלם שידיים רוחצים היטב עם סבון ומים, כשיוצאים החוצה עוטים מסכה ומאנשים שאינם משפחה שומרים 2 מטר מרחק. עם זאת, מה עושים כאשר מבקשים לנקות מקומות ציבוריים שכוללים משטחים רבים? מה עושים אם רוצים להמשיך להגיע לבית העסק ולמקום העבודה מבלי לחשוש להידבק? פה ראוי להיעזר בשירותי חיטוי ייעודיים!

קלות ההדבקה

בכדי להבין מדוע כה חשוב לחטא כנגד הקורונה, נעצור להסביר שהקורונה היא בעצם וירוס שטרם נמצא לו חיסון וכיוון שווירוס מתפזר לכל עבר כשמתעטשים או כשנוגעים בפה ואז במשטחים, הרי שמספיק שאדם שחולה בקורונה ייגע בפה ואז בשולחן בכדי להדביק אנשים נוספים. אי לכך כה חשוב לחטא כראוי מפני הנגיף וכאשר מדובר במקומות הומי אדם ורחבי ידיים (ממש כמו משרדים), אין זה מספיק לעבור רק עם מגב וסבון, אלא יש צורך בחיטוי מקצועי שעומד בסך התקנים המחמירים.

מהו חיטוי מקצועי?

חיטוי כנגד נגיף הקורונה דורש אמצעים מתקדמים לצד התמחות, וזאת כי כשמבקשים לוודא שלא מסכנים את עובדי המשרד בהידבקות, אין זה רק מספיק לעבור עם חומר חיטוי על כל משטחי העבודה, אלא הכרחי לוודא שמגיעים לכל מקום, ופה ניתן למצוא מגוון עזרים מסייעים, כאשר אחד מהם מתייחס לשיטת הערפול שמתבססת על רסס של גז, גז שיודע להגיע לכל פינה וחריץ. עוד נציין שאין זה רק מספיק להחזיק בחומר ובציוד הרצוי, אלא בין היתר חשוב לדעת כיצד להשתמש בסך האלמנטים ובו זמנית לשמור על בטיחות אישית, ועל כן כיום שלל משרדים ומוסדות ציבוריים יודעים שממש כפי שבשוטף נעזרים בשירותי ניקיון, כך רצוי להיעזר בשירותי חיטוי מקצועיים.

המרוץ נגד הזמן

לא רק שנגיף הקורונה יודע לחיות על משטחים, אלא הוא גם מחזיק מעמד לא מעט שעות, כך שעל משטחי מתכת ופלסטיק הוא שוהה לא פחות מ72 שעות, ואף מחקרים מסוימים מעידים שהוא יודע להחזיק מעמד כ4 ימים על מגוון משטחים. מכאן שבאמצעות חיטוי ייעודי זוכים למזער משמעותית את הסיכוי שאנשים נוספים יידבקו.
חיטוי משרדים מקורונה

דגשים חשובים

כאשר עומדים לבחור חברה שמבצעת חיטוי משרדים מקורונה, יש לוודא שהיא פועלת בשני מישורים משלימים: עליה לחטא את מערכת המיזוג (כמובן בחומר שאינו נחשב רעיל) ועליה לחטא את סך המשטחים, כולל משטחים גבוהים, חריצים, ציוד אלקטרוני, כריות וכדומה. לסיכום נציין שעדיין אין כלי שמסייע לבחון האם המבנה נחשף לנגיף, ועל כן הכי טוב שניתן לעשות זה להקפיד על חיטוי ייעודי, ופה אתם מוזמנים להכיר את שירותיה האיכותיים והמתקדמים של חברת אדיב – חברה שמאמינה בשירות אמין, מחירים הוגנים ומקצועיות ללא פשרות.

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא 03-5752323

דילוג לתוכן