חברת ניקיון – יצאת צדיק

איכות העבודה נקבעת על פי הדברים הקטנים ביותר

כולנו מחפשים מקום עבודה איכותי שיהיה לנו כיף ומנעים להגיע אליו. גם אם מדובר על מפעל, על מסעדה, בית עסק או משרד, מה שקובע את איכותו הם לא רק גורמים כמו אביזרים משוכללים ונוחים או כסאות מרופדים אלא גם דברים פשוטים כמו ניקיון. אם אתם מעוניינים במקום עבודה מסודר, נקי, וכל זאת ללא מאמץ, תחשבו על שכירת שירותיה של חברת ניקיון שתשאיר את המשרד מצוחצח ומבריק בסוף כל יום עבודה.

חברת ניקיון לשיפור הנראות והבריאות

חברת ניקיון טובה לא רק תגרום למשרד שלכם להיראות טוב יותר בכמה רמות אלא גם תשאיר אותו בריא יותר. רמת ההיגיינה מושפעת בצורה ישירה מהניקיון וכך גם הרצון להישאר במשרד. חברת ניקיון תדאג להימצאות סבון ונייר בשירותים, תדאג לנקות שלוליות שנוצרות משפיכת קפה, הצטברות אבק ועוד. חברת ניקיון מקצועית תעבוד בזמנים שלכם. תוכלו לקבוע עמה את תדירות הגעתה אל המשרד,שעות העבודה, אופי הניקיון וכולה. כך תקבלו משרד נקי ומצוחצח ללא מאמץ ומתי שנוח לכם.

בחרו חברת ניקיון מנוסה ו-ותיקה בתחום

חברות ניקיון רבות מבטיחות הרבה הבטחות אך ברגע האמת משפלות. כיצד אדע להתרחק מחאפרים? התוכנית יצאת צדיק כבר חשפה אנשים רבים שהונו משרדים ואנשים פרטיים בעבודות שלא התבצעו ולקחו כסף לשווא. חברת ניקיון אמינה היא חברת ניקיון שלה לקוחות רבים, שמציגה ללקוח את עבודותיה ואת ההתחייבות שלה וכלליה שתקפים לגבי כל העובדים בה.

בררו האם החברה מתאימה למקום עבודתכם
ישנם בתי עסק ומשרדים רבים עם ציוד מיוחד או אופי עבודה שונה. ודאו עםחברת הניקיון שהיא תענה לכל דרישתכם, כולל ניקיון של ציוד מיוחד והסברה על תהליךהניקיון במידה ויש בקשות מיוחדות מצד הלקוח. בנוסף, מומלץ לוודא בהסכם בין הצדדיםאת כל פרטיו כולל הסעיף לגבי חומרי הניקוי. חברה רצינית תגיע לבית הלקוח עם כלהציוד הדרוש ותסיים את העבודה במינימום זמן.

היזהרו מחובבנים ובנו את האמינות עם הזמן
לפני ההחלטה על חברת ניקיון כדאי לבצע סקר שוק מקיף בתחום, לשמוע מכל חברה וחברה מה היא מציעה כולל קבלת הצעות מחיר. היזהרו מחברות ניקיון עם מחירים נמוכים מידי כיוון שפער גדול מידי עלול להעיד על חובבנים שלא יבצעו את עבודתם בצורה טובה. האמינות בין החברה לבין הלקוח אמורה להיבנות בפרק זמן מסוים ואל תמהרו לקבוע הסכם ארוך טווח. תוכלו לבחון את עבודת חברת הניקיון בתחילת עבודתה עד שתרגישו בטוחים עם אותה חברה. בסופו של דבר לנו חשוב הניקיון וברגע שנקבל אותו על הצד הטוב ביותר וכמו שציפינו, נוכל לדעת שקיבלנו החלטה נבונה. אם לא נהיה מרוצים, תמיד נוכל להחליף חברה עד שנקבל את התוצאה הרצויה.

מה הופך את חברת אדיב ל-"צדיקה"?

חברת אדיב ניקיון הינה חברה ותיקה וגדולה הנותנת מגוון שירותי ניקיון לחברות ומשרדים. אנו מתחייבים על ביצוע כל העבודות המצוינות בחוזה בצורה יסודית ומקצועית וללא כל "חיפופים" הנפוצים בחברות קיקיוניות. כמו כן, אנו עושים שימוש בציוד וחומרי ניקיון איכותיים המתאימים לצרכים של המבנה והאזור המיועד לניקוי. ומעל הכל צוות עובדי הניקיון המסור שלנו נבחר בקפידה, כך שאתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים כי המשרד שלכם יישאר נקי ומצוחצח כל עוד חברת אדיב נמצאת בסביבה.

למידע והזמנת שירות אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר כעת: 072-3219999

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא 03-5752323

דילוג לתוכן