טיפים לבחירת חברת ניקיון בגבעתיים

זהו, הגיע הזמן להחליף את חברת הניקיון, אתם לא מרוצים והנכם סבורים שיש חברות אחרות טובות יותר שתוכלנה לספק לכם מענה לצורך. אכן, יש חברות ניקיון מומלצות וטובות ואין סיבה שלא תקבלו שירות מושלם ומשביע רצון. כך תבחרו את חברת הניקיון הטובה עבורכם.

חברת ניקיון בגבעתיים

טיפים שיעזרו לכם לבחור

  • לא כל מה שטוב לחברים / מכרים / עמיתים טוב גם לכם. אולי הם מסתפקים בניקיון שטחי? אולי לכם חשוב שהעבודה תתבצע בשעות מסוימות בהן העבודה לא תטריד ותפריע לפעילות שלכם? חשבו מה חשוב לכם ומה אתם מעוניינים לקבל מחברת הניקיון.
  • לכל חברת ניקיון יש מאפיינים משלה. ואתם צריכים לאתר את החברה אשר מתנהלת לשביעות רצונכם. זה כולל פרטים שונים כמו חומרי ניקוי, אחריות, עמידה בזמנים וכן הלאה.
  • כדאי לקבל המלצות מלקוחות. אם כי לזכור שההמלצה אינה מבטיחה כי גם אתם תהיו מרוצים. אך חשוב לכם לברר על נקודות ספציפיות שחשובות לכם.
  • חשוב מאוד לנהל שיחה מול נציג החברה כדי לשמוע על המענה ועל השירות שהם מציעים ללקוחות. באותה מידה מומלץ מאוד לתאר את הצורך ואת הציפיות שלכם כדי לבדוק את מידת ההתאמה שלכם לחברה.
  • סקרו את השירותים שהחברה מציעה. יש חברות אשר מציעות אך ורק שירות ניקיון כללי. אם זה מה שאתם מחפשים – מה טוב. אבל אם אתם צריכים שירותים נוספים זה לגמרי לא מתאים לכם.
  • כדאי להכיר את חברות הניקיון הפועלות באזור המגורים שלכם. אם אתם מחפשים חברת ניקיון בגבעתיים כדאי לבחון את השוק ולהכיר חברות שונות הפעילות באזור. כאשר יש לכם מושג בדבר האפשרויות המוצעות בפניכם, אתם יכולים לקדם את תהליך הבחירה שלכם בצורה ממוקדת.

האחריות של חברת הניקיון

אמנם לכל לקוח חשוב פרמטר אחר. אבל יש ערך עליון שאף אחד לא יכול לוותר עליו. והוא האמינות. ומדובר על שתי נקודות. נקודה ראשונה זו האמינות של החברה עצמה. מה המשמעות של האמינות? שאתם יכולים להיות בטוחים שכל הבטחה ומילה מתקיימת, שהחברה עומדת בדיבורה ולא מנסה להתחמק ממחויבויות. הנקודה השנייה היא האמינות של העובדים. שימו לבכם לכך שעובדי ניקיון נכנסים לתוך הבית והמשרד ועושים שם כבתוך שלהם. אם אתם סומכים עליהם ונותנים בהם אמון – מה טוב. ואם לא – טוב יותר שהם יעזבו את השטח כמה שיותר מהר.

קרדית האבק היא בעל חיים שנמצא במקומות בהם מתגוררים וחיים בני אדם, היא ניזונה מקשקשי עור והיא זקוקה לתנאים של אבק ולחות. את קרדית האבק ניתן למצוא בעיקר על שטיחים, ספרים, וילונות ובגדים. קרדית האבק אחראית על תסמיני אלרגיה כגון – נפיחות העפעפיים, נזלת, התעטשויות ועוד.

ההתנהולת בשגרה

עניין נוסף שאי אפשר להתעלם ממנו הוא ההתנהלות בשגרה. פניתם אל חברה כי אתם רוצים להיות בטוחים שמלאכת הניקיון תתבצע בצורה רציפה ובלי דילוגים. חשוב לכם שהעובד יגיע ויבצע את משימותיו בצורה קבועה בהתאם ללוח הזמנים שסיכמתם עליו. ומה אם הוא לא ירגיש טוב? ומה אם לחברה יהיה מחסור בכוח אדם? אתם באמת לא אמורים להרגיש את כל זה. חברה שמתנהלת נכון מסוגלת לספק לכם את העובדים במועדים שנקבעו בלי חריגות מוגזמות. כדי שהעובדים אכן יגיעו במועד וימלאו את משימותיהם כראוי, וודאו כי אתם חותמים חוזה מול חברה שמתנהלת ביד רמה.

הצטרפו ללקוחות המרוצים של אדיב

רוצים להיות מרוצים מחברת ניקיון? חשוב לכם להיות רגועים שהעובדים מגיעים בשעות שנקבעו ועושים את עבודתם נאמנה? חברת אדיב שמחה להציג בפניכם שירותי ניקיון בסטנדרט גבוה ובמחירים משתלמים. אצלנו תוכלו גם אתם לקבל מענה מושלם ומתאים לצרכים שלכם. בין אם אתם מחפשים חברת ניקיון לביתכם, ובין אם אתם מעוניינים לשכור שירותי ניקיון למשרד או לעסק – חברת אדיב כאן למענכם.

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא 03-5752323

דילוג לתוכן