חברת ניקיון או עוזרת בית

חברת ניקיון בתים
אתם צריכים ניקיון רציני אחרי שיפוץ, בנייה או כל מצב הדורש עוצמת ניקיון רצינית, כזו שתעלים לכלוך עקשן. אתם מתלבטים עדיין בין הצעות שונות לשירותי ניקיון שיתאימו לצרכים שלכם ורוצים להכיר את היתרונות הטמונים בשירות שמספקת חברת ניקיון.

אז למה לא עוזרת בית?

עוזרת בית – אכן פתרון נוח ומתאים כשנדרשת עבודה שוטפת בבית, ספונג'ה, כלים ואולי אפילו מרק. גם המחיר של עוזרת בית הינו נוח, אתם מספקים לעוזרת חומרי ניקוי וציוד מתאים והיא עושה כמיטב יכולתה להעמיד סטנדרטים של ניקיון בסיסי במקום.

חברת ניקיון – זו כבר אופרה אחרת. החברה מביאה את חומרי הניקיון האיכותיים והציוד המקצועי באופן עצמאי. החברה מכשירה כוח אדם מקצועי ומיומן עם יכולת פיזית להפעיל ציוד ניקיון כבד שמתאים להתמודדות עם כל אתגר העומד לפניו. אז כשצריך לטפל במשרדים ובמקומות מסחר ובילוי, בבתים ובטיפול בנזקים כמו הצפה, שיפוץ ובנייה – פנו אלינו ונספק לכם ניקיון שיעמיד את המקום על הרגליים.

החלטנו על חברת ניקיון, איזו עדיפה מכולן?

כמו כל שירות גם כאן יש צורך לבחור בין מחיר, שירות, מקצועיות ואמינות. להלן רשימת השוואות לביצוע עבורכם:

סקר שוק – מבררים ושואלים על המחיר, התנאים ומה הם כוללים.

שירות – הגדירו לעצמכם מהם הדרישות והצרכים שלכם ובקשו לקבל מידע על אופן השירות בהתאם לכך. שימו לב, הכימיה והתחושה שלכם בשלב הבירור מעידים על אופי השירות שאתם הולכים לקבל ורמת שביעות הרצון שלכם.

מקצועיות ואמינות – יכולת הביצוע של חברת ניקיון זה דבר חשוב. תשאלו גם לגבי ציוד, חומרים וכוח אדם בחברה ודברו עם כל מי שמוכן לספק לכם מידע, בעיקר עם לקוחות. בנוסף, שירות טוב הוא גם היכולת לעמוד בהתחייבויות וכמובן לקחת אחריות על הביצוע. האינטרנט הינו אויבו של הנוכל ומעגל הפינות, חברה שלא מבצעת עבודה כהלכה תזכה לשלל תלונות באתרי האינדקס, ברשתות החברתיות ובפורומים.

חומרים וציוד

הגיע הזמן לחברת ניקיון עם ברק. אצלנו באדיב מבצעים ניקיון עם חומרים איכותיים מהשורה הראשונה העומדים בתקן ומטופלים בידי מקצוענים. אנחנו מלטשים רצפות ומבריקים, עושים ניקוי שטיחים מסיבי, שואבים אבק עם מכונה עוצמתית, מבצעים ניקוי בקיטור, מדבירים מזיקים ומטפלים בכל סוגי הרצפה. החלונות מלוכלכים? אל דאגה, הם הולכים להבריק מבחוץ ומבפנים.

התקשרו עוד היום לטלפון 03-5752323 ותקבלו שירות מצוחצח מסביב לשעון למשרדים, אולמות תצוגה ובניינים. השאירו פרטי קשר ופתחו דלת לשירות טוב ובמחיר אפקטיבי שישאיר את הספקות בחוץ.

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא 03-5752323

דילוג לתוכן