חברת ניקיון מומלצת – הכל מתחיל בניקיון של חברת ניקיון אדיב

עסקים רבים לצד לקוחות פרטיים מבקשים ליהנות משירותי ניקיון מקצועיים, אם על מנת לשמור על אורח חיים נקי ונעים ואם על מנת לטפל במגוון משימות נקודתיות. עם זאת, החיפוש אחר חברת ניקיון אינו תמיד פשוט, וזאת כי כל אדם בעל חשבונית ומטאטא יכול להגדיר את חברת הניקיון שבבעלותו כ"מקצועית", ועל כן חשוב לדעת כיצד בוחרים נכונה.

חברת ניקיון אידאלית

חברת ניקיון מקצועית תהיה כזו שתדע להציע ללקוח מגוון טיפולים מקצועיים, כגון שירותי פוליש, ניקוי מדרגות, שירותי הדברה, ניקוי חלונות, ניקוי בלחץ, ניקוי שטיחים, ניקוי מבנים וכדומה. עם זאת, לא רק בכך מדובר, וזאת כי חברה מקצועית גם תדע להתאים כראוי את חומרי הניקיון, מאלו פעולות מזיקות להימנע, על מה להקפיד, אלו טיפים מתחום התחזוקה להעניק ללקוח, לעמוד בזמנים, לכלול את סך הביטוחים הנחוצים, להתחשב בשעות שנוחות ללקוח וכמובן להשאיר תוצאה שמדברת בעד עצמה.

דגשים לבדיקה

לצד שלל הפרמטרים שמגדירים מהי חברת ניקיון מומלצת, נוסיף ונציין שיש ארבעה דגשים שחשוב להעלות לפני שבוחרים בחברת ניקיון כזו או אחרת. לגזור ולשמור:

  • בדקו המלצות – טרם שמעתם אודות החברה? זה הזמן! בררו האם ניתן לקבל טלפון של שניים שלושה לקוחות קיימים. בהנחה וחברת הניקיון תשתף פעולה, יש להרים טלפון ולברר מהי רמת שביעות הרצון, מה הם היו משנים מבחינת התנהלות, אלו שירותי ניקיון הם מקבלים וכדומה.
  • בחינה מעמיקה – תשאלו את חברת הניקיון מהם נהלי העבודה וכיצד נבחרים חומרי הניקיון. באופן שכזה תוכלו להבין עד כמה החברה מקצועית, אלו שירותים היא יודעת להעניק, עד כמה היא מחמירה ומתייחסת לתווי התקן, מהו הניסיון שלה וכדומה.
  • השוו מחירים – אל תתביישו, אלא תשאלו באופן ישיר מהו המחיר! חברה שלא תמהר להעניק תשובה, אלא תסביר שהמחיר הנו נגזרת של מגוון משתנים, כגון אופי השירות, התדירות, מחירי החומרים וכמות העובדים, מראש תיתפש כיותר מקצועית. כמו כן, נחדד שחשוב לערוך השוואה, כאשר המחירים שתמצאו בקצוות צרכים לעורר חשד, אך בעיקר מחיר נמוך מדי. מדוע? כי מחיר נמוך מצביע על שימוש בחומרי ניקיון ירודים, על אי מקצועיות ובאופן כללי מצביע על שירות בעייתי.
  • בררו אודות התהליך – תבקשו לשמוע אודות תהליך הניקוי. ככול שהוא יהיה יותר מפורט ותלוי ביותר משתנים, כך יתאפשר להסיק שהחברה לוקחת יותר ברצינות את התפקיד שלה.

יושרה מקצועית

חברת ניקיון מומלצת לא תמהר לדחוף שירותים שאין בהם צורך – לא תנסה לשכנע שצריך להבריק את הרצפה אם הריצוף עשוי מגרניט פורצלן, לא תמהר להוסיף לחבילת הניקוי שירותי פוליש (אם אין בכך צורך) ולא תמהר להגדיר עבורכם את תדירות הניקיון לה אתם זקוקים, אלא ההיפך. חברת ניקיון מקצועית תעצור להבין את צרכי הלקוח ותיישר קו בהתאם, מבלי לדחוף כמה שיותר שירותים משלימים, וזאת כי יש לה לקוחות רבים לצד יושרה פנימית שמניעה את סך התהליך.

חברת ניקיון מומלצת

ולא פחות חשוב, להבין מה אנחנו בכלל צריכים:

לצד העובדה שחשוב לבחור בחברת ניקיון מקצועית, נוסיף ונחדד שלפני שפונים אל חברה כזו או אחרת, ראוי להתכנס ולהבין מהם הצרכים האישיים. כך למשל יש להבין מהי התדירות הרצויה, אלו שירותים נחוצים, באלו שעות מבקשים שהניקיון ייערך ואף יש לבדוק שורת דגשים אישיים, כגון צורך בטיפים מקצועיים עבור תחזוקה יומיומית של רצפת הפרקט. רק לאחר שמבינים מה מחפשים, יותר קל לבצע התאמה מלאה – יותר קל למצוא חברת ניקיון מקצועית, אמינה ואיכותית.

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא 03-5752323

דילוג לתוכן