אל תוותרו על ניקיון אחרי הדברה

למה בכלל חשוב לנקות לאחר ריסוס או הדברת מזיקים בדירה?

זה לא חשוב כמה אתם שומרים על הבית שלכם מסודר, או עד כמה אתם מקפידים לזרוק שאריות מזון מיד, מתישהו במהלך חייכם תצטרכו לבצע הדברת מזיקים בדירה. למרות שמדובר בהליך נפוץ מאוד, החומרים אשר משמשים להדברה הינם רעלנים אשר עלולים להיות מסוכנים גם לבני הבית, ובפרט לילדים קטנים וחיות מחמד אשר מבלים זמן רב על הרצפה, עלייה בהחלט עשויים להיות שאריות מהריסוס. גם אם עטפתם כראוי את כל חפציכם, ופיניתם את חלקם, החומרים אשר משמשים להדברה נועדו לתקוף את התיקנים והמזיקים גם בסדקים והחריצים הקטנים ביותר בבית. על כן, ניקיון יסודי לאחר ריסוס, בין אם עצמאי ובין אם על ידי חברת ניקיון מקצועית, הינו חובה תברואתית. במידה ותבצעו הדברה ללא ניקיון לאחריה, יצא שכרכם בהפסדכם, אמנם תפטרו מהמזיקים אך תסכנו את בריאותכם.

ניקיון מוסדות ציבוריים

מהן הבעיות שיכולות להיגרם כתוצאה מניקוי רשלני ולא יסודי?

ניקוי רשלני ולא יסודי של הבית לאחר ריסוס, הינו תופעה שכיחה. השעה דוחקת, וברצונכם לפצות על הזמן ש"בזבזתם" בזמן שהמדבירים עבדו ולחזור כמה שיותר מהר לעיסוקיכם הרגילים. עם זאת, ביצוע ניקיון רשלני וחובבני עלולה להוביל למספר בעיות נפוצות:

  • שילובי חומרים כימים: המדבירים עובדים באמצעות חומרים כימיים מסוכנים במינונים גבוהים. החומרים הכימיים בהם הם עושים שימוש נועדו למצוא את החרקים בכל פינה ולהשמידם. גם בחומרי הניקוי הביתיים שברשותכם כימיקליים שונים, אשר עשויים להגיב באופן בלתי צפוי עם אלו של המדבירים. חלקם עשויים להתגלות כלא יעילים להסרת שאריות ריסוס במקרה הטוב, ובחלקם החומר הפעיל עשוי אף להגיב עם חומרי ההדברה ולהוביל לתוצאות בלתי צפויות. חברת ניקיון מקצועית הינה מיומנת בטיפול ובפינוי חומרים כאלו, מצוידת בחומרי ניקוי מתאימים, ויודעת אילו מהם יפעלו בצורה הטובה ביותר על הריסוס הספציפי בבית.
  • פספוס מרבצים: רוב האנשים הפרטיים אינם מזמינים ריסוס לעיתים תכופות ולכן אינם מנקים לאחריו באופן תדיר. חברת ניקיון אשר עובדיה מבצעים ניקיונות כאלו כדבר שבשגרה, יודעת לזהות את הפינות אשר חברות ההדברה נוהגות לרסס, ויוכלו לרכז מאמץ דווקא בפינות אלו. ישנה חשיבות עצומה לניקיון יסודי של כלל פינות הבית, מאחר והנחשפים העיקריים אל החומרים שיישארו בהם הם דווקא הרגישים אליהם ביותר- ילדים וחיות מחמד.


חשיבות הבחירה בבעלי מקצוע טובים

חברת ניקיון מסודרת ומיומנת תיתן לכם פתרון זמין ומושלם להיפטר מחומרי ההדברה שיישארו בביתכם ותעניק לכם ראש שקט בידיעה שהעבודה נעשית על הצד הטוב ביותר. חברת הניקיון אדיב שמירה וניקיון בע"מ הינה מהחברות אשר פועלות בסטנדרט הגבוה ביותר, וצוות העובדים המיומן יקפיד כי תוכלו לחזור לביתכם בראש שקט, ללא החששות המלווים את מרבית האנשים עם כניסתם בחזרה לביתם לאחר ריסוס.

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא 03-5752323

דילוג לתוכן