איך לשמור על משרד נקי?

איך לשמור על משרד נקי

סביבת העבודה שלנו משפיעה רבות על תפקודנו במהלך היום. היא מכתיבה את מצב הרוח, את תחושת הנוחות ומשפיעה גם כן על ההרגשה הכללית. לפעמים, כשעובדים כמה אנשים ביחד באותו המשרד, העובדים האחרים מלכלכים את הסביבה ואפילו מפזרים את החפצים שלהם בכל מקום, מצב שבהחלט עלול לעצבן את חולי הסדר והניקיון שבינינו. בתור מומחי ניקיון, ריכזנו עבורכם מספר טיפים לשמירה על משרד נקי, על מנת לשמור על סביבת עבודה נעימה ומסודרת.

ניקיון משרדים מתחיל בשגרה

כשמעוניינים לשמור על המשרד נקי, יש צורך להנחיל שגרת ניקיון במשרד, ללא קשר לשירותי ניקיון משרדים שאותן המשרד שוכר. אותו שירות ניקיון הרי לא מצחצח את המשרד מספר פעמים ביום. הקפדה על ניגוב הנעליים בשטיח הכניסה, שטיפת הכלים שהשתמשנו בהם ושמירה כללית על הניקיון, יכולים לעזור מאוד בהנחלת שגרת הניקיון הרצויה, על מנת ליצור משרד מטופח, גם אם לא נוקה בזה הרגע.

שירותי ניקיון מקצועיים

חברה אשר מספקת שירותי ניקיון משרדים יכולה לעזור מאוד בשילוב שגרת העבודה היומיומית יחד עם שמירה על ניקיון המשרד בו אתם עובדים. עובדי המשרד לא תמיד שמים לב לפרטים הקטנים וללכלוך המצטבר במהלך היום. חברה מקצועית לשירותי ניקיון תדאג לנקות את כל השטיחים, הרצפות, החלונות ומשטחי העבודה האחרים הזקוקים לניקוי יומיומי. הדבר מוריד את העול מעל העובדים שלכם ומשאיר את העובדים פנויים להתעסק בקריירה בלבד ולא בדברים אחרים, כמו ניקיון, מה שיכול להוריד את יעילותם ותפוקתם.

החלפה סדירה של מוצרי ניקיון וצריכה

על מנת למנוע מקרים לא נעימים ולאפשר לעובדים לנקות אחרי הלכלוך אותו יצרו, כדאי לוודא שתמיד מצויים כל כלי ומוצרי הניקיון ומוצרי הדרושים במשרד. למשל, יש לשים לב שתמיד נמצאים נייר טואלט בשירותים, מטליות לניקוי משטחי השיש במטבח, מטאטא בכל משרד, ואפילו סמרטוט רצפה למקרה ונשפכה כמות גדולה של נוזל. ניתן למנות את אחד העובדים לבדיקה שגרתית ויומית של מצב מוצרי הצריכה במשרד ומילוי במידת הצורך, או לבקש זאת מחברת ניקיון משרדים המספקת לכם את השירות באופן שוטף.

ניקיון יסודי אחת לתקופה

אחת לכמה זמן, לפי החלטת הבעלים של המשרד, יש לבצע ניקיון יסודי הכולל פעולות מניעה ותחזוקה. ניקיון יסודי של המשטחים הפנימיים במשרד, החלונות, המחסנים, וכל אזור אחר העלול לצבור לכלוך במשך תקופת זמן מסוימת.

במידה ולא תקפידו על טיפולים תקופתיים, ייתכן וייווצרו קני חרקים במשרד, נמלים וג'וקים וחרקים נוספים לא יהססו להופיע במשרדכם מהר מאוד. לעתים נצטרך לבצע ריסוס יסודי ברחבי המשרד אחת לתקופה, גם אם החרקים עדיין לא הגיעו. מקרה זה יתרחש בדרך כלל בעונות הידועות כמועדות לפורענות, כגון בזמן הקיץ החם.

שמירה על משרד נקי היא עניין של תשומת לב, חינוך והקפדה. סביבה נקיה תורמת לסביבת עבודה יעילה ונעימה.

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא 03-5752323

דילוג לתוכן