חברת אחזקת מבנים במרכז

מקצוענים באחזקת וניקיון מבנים!

חברת ניקיון אדיב מציעה מגוון פתרונות איכותיים ויעילים בתחום ניהול ואחזקת מבנים, כולל: שירותי ניקיון מבנים, שירותי גינון, הדברה, פוליש ועבודה בגבהים. השירותים ניתנים לוועדי בתים משותפים, קבלנים, בניינים ציבוריים, בתי מלון, מפעלים ומבנים מסחריים.

אדיב חברת אחזקת מבנים - חברה ברמה אחרת!

נציגי החברה ישמחו להיפגש עם נציגי ועד המבנה ולהבין את צורכיהם הייחודיים. ביחד, נמלא דוח מפורט הסוקר את מצב המבנה, ובהתאם לכך נכין תוכנית עבודה מפורטת לניקיון ולניהול המבנה ונתאם ציפיות.

פיקוח על הנעשה בבניין

בתהליך עצמו נצמיד מפקח אשר ישגיח על מהלך העבודה, בשיתוף פעולה מלא עם נציגות הבניין. חשוב לציין כי חברתנו בעלת ניסיון רב בתחום ותמיד תשמח להציע נושאים אשר מטרתם ייעול ושיפור מראה הבניין. כמו כן, אנו מתחייבים להיות בקשר קבוע עם נציגות הבניין, כדי לברר כי הכול נעשה לשביעות רצון הדיירים.

אדיב שירותי ניקיון מבנים

החברה תשמח לשלוח אליכם צוות אמין ומסור שנבחר בקפידה, אשר יבצע עבורכם ניקיון, תחת פיקוח צמוד על מהלך העבודה. ברשותנו מכונות שטיפה, קרצוף ופוליש המתקדמות ביותר, באמצעות חומרי ניקיון מעולים בעלי תו תקן. בנוסף, החברה מבצעת גם עבודות בגובה (סנפלינג).
אחזקת מבנים
ניקיון מבנים

אדיב אחזקת גינות

לחברת אדיב ניסיון עשיר בשירותי גינון הכוללים: טיפול שוטף בגינה, בחצרות ובלובי הבניין, שתילה, דישון, השקיה, ניקיון, הדברת עשבייה וכן טיפוח ושמירה על צמחיית הלובי והבניין.

אדיב שירותי הדברה

לחברה קיים מלאי של תכשירי ריסוס מקצועיים ואיכותיים. אנו מקפידים להשתמש בחומרים ידידותיים לסביבה על בסיס צמחי, נטולי ריח ובעלי רעילות נמוכה לבני אדם, אשר אושרו על ידי המשרד להגנת הסביבה.

אדיב אחזקה וניקיון מבנים

אחזקת מבנים במרכז

אם אתם מחפשים שירותי אחזקת מבנים בתל אביב, רמת גן ואזור המרכז אנחנו מזמינים אתכם לפנות אלינו בכל עת, ולקבל שירות שעומד בסטנדרטים הגבוהים ביותר.

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא 03-5752323

דילוג לתוכן