המומחים לשירותי ניקיון, לאבטחה ולאחזקת מבנים!

אדיב הינה חברה הפועלת מסניפיה במרכז הארץ והצפון במספר תחומים משיקים. החברה מספקת שירותי ניקיון ואבטחה אשר עומדים בסטנדרטים הגבוהים ביותר.

עם לקוחותינו נמנים מיטב החברות, הגופים והארגונים של המשק הישראלי. אנו גאים לקחת חלק בפרויקטים שלהם ורואים בהם שותפים איכותיים, נאורים, קשובים ונאמנים.

מעוניינים להצטרף למעגל לקוחותינו המרוצים?

דרושים ניקיון ודרושים שומרים!

התקשרו אלינו עוד היום: 072-3219999

חברת שמירה
חברת ניקון

החזון של חברת אדיב שירותי שמירה וניקיון

החברה שלנו הוקמה מתוך רצוננו לספק מענה איכותי ואדיב, ולהציב נורמות חדשות, מתוך רצינות ומחויבות לשביעות רצונם של לקוחותינו. זה ה"אני מאמין" שלנו, ובו תמיד נאמין ואליו נכוון ונוביל את כל הבאים איתנו במגע. ערכים אלה הם אלה שמנחים אותנו ביומיום. הם אלה שהפכו את אדיב לאחת החברות המובילות והיציבות ביותר בתחומה.

אדיב היא עבורנו סגנון חיים. במשך שנות הפעילות שלנו, למדנו והפנמנו שמה שלא יהיה נקי ובטוח – מבחינה מקצועית, אנושית וגם מעשית – פשוט לא יוכל לשרוד או להתקיים בכבוד. זו הגישה שלנו אל מול לקוחותינו, עובדינו, ספקינו ורשויות החברה והמדינה. זו הדרך היחידה בה אנחנו יודעים לעבוד.

לקבלת מידע נוסף – צרו עמנו קשר עוד היום. נשמח לעמוד לשירותכם.

בין לקוחותינו

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא 03-5752323

דילוג לתוכן