ניקיון משרדים לעסקים הוא ההתמחות שלנו!

אדיב מתמחה במתן שירותי ניקיון מקצועיים, תוך שימת דגש על הפרטים הקטנים. השירות מתאים לבנייני משרדים ועסקים, אשר בעליהם רוצים שהם יהיו באמת נקיים.

ניקיון משרדים לעסקים
 • ניקיון חדרי מדרגות ניקיון יסודי של חללי העבודה
 • שמירה על מטבחים ועל חדרי שירותים נקיים במהלך כל שעות היום
 • ניקוי אבק יסודי מכל המכשירים, הרהיטים, המדפים והתמונות
 • ניקוי חלונות ודלתות באמצעות החומרים החזקים ביותר
 • החלפת שקיות בפחים בסוף כל יום עבודה
 • ביצוע עבודות נוספות – על פי הזמנה

כל העבודות מתבצעות ע"י עובדים מנוסים המתמחים בניקיון משרדים לעסקים ועושים שימוש בחומרי ניקיון מתקדמים.

על מה חשוב לשים דגש כשמדובר בניקיון משרדים לעסקים?

המשרד של העסק הוא כרטיס הביקור שלו הן מול העובדים שצריכים להגיע מדי בוקר למשרד, והן מול הלקוחות החיצוניים שמגיעים כדי לעשות עסקים. לעובדים במשרד יהיה הרבה יותר נעים להגיע לעבודה אם הם ידעו שמחכה להם עמדת עבודה נקייה ומסודרת, וגם העבודה שיבצעו תהיה הרבה יותר יעילה; לגבי אנשים שמגיעים למשרד על מנת לעשות עסקים – יהיה להם הרבה יותר נוח ונעים לחתום על הזמנות עבודה ועל הסכמי שותפות, כשהם יראו משרד מסודר ונקי, הסיכויים שהעסקאות תצאנה לפועל יהיו הרבה יותר גבוהים.

לפרטים ולהזמנות חייגו 072-3219999 ותקבלו שירותי ניקיון משרדים מצוות מקצועי ומסור, שיבצע כל עבודה ביסודיות, וישאיר אחריו שטח נקי באמת.

ניקיון משרדים עם מפתח

 • חושבים על הזמנת שירותי ניקיון משרדים עם מפתח?
  ביצוע עבודות ניקיון בערב, בלילה והשכם בבוקר – על פי ההעדפות האישיות שלכם.
  • בחירת עובדי ניקיון אמינים ומהימנים שעברו את כל הבדיקות הנדרשות לצורך ניקוי משרדים עם מפתח.
  • השארת שטח נקי ומסודר שבו יוכלו העובדים לתפקד במשך כל היום ללא הפרעות מיותרות
ניקיון משרדים עם מפתח

מהו ניקיון משרדים עם מפתח?

כשאומרים ניקיון משרדים עם מפתח, מתכוונים לכך שברשות אחד מעובדי החברה שנבחרה לבצע את עבודות הניקיון במשרד, נמצא מפתח של המשרד. הדבר כדאי כאשר בעלי המשרד מעוניינים שהעובדים יגיעו למקום עבודה נקי ומסודר, ויוכלו לעשות את עבודתם מבלי שאנשי הניקיון מסתובבים במקום ופוגעים ביעילות, או כאשר מדובר במשרד שאליו מגיעים אנשים להרבה פגישות, ולא מעוניינים שהניקיון יתבצע בדיוק באותם מועדים.

איך בוחרים חברה מתאימה?

לא כל חברה מציעה שירותי ניקיון משרדים עם מפתח, ולכן חשוב מאוד לוודא את זה בשיחה הראשונה. אנחנו באדיב שירותי ניקיון מציעים את השירות, בהתחייבות לכך שאנשי הצוות שיגיעו אליכם בכל שעה שתבחרו הינם אנשים אמינים ומהימנים, שאפשר לסמוך עליהם בעיניים עצומות. אנחנו עושים את כל הבדיקות הנדרשות, ודואגים להתאים לכם את האנשים הנכונים, אשר יבצעו עבורכם עבודות ניקיון יסודיות וידאגו לנעול את המקום כשכל דבר נמצא במקומו.

במסגרת השירות שאנחנו מספקים – עבודות הניקיון יכולות להתבצע בכל שעה שנוחה לכם – בין אם זה בשעות הערב המאוחרות, בין אם זה בשעות הבוקר המוקדמות ואפילו, אם מדובר בחברה שעובדים בה עד מאוחר – בשעות הקטנות של הלילה, כך שמדי יום העובדים שלכם יגיעו אל מקום העבודה וייהנו ממשרדים מסודרים ונקיים – עד הפרט האחרון.

מחויבים לעבודה יסודית ומהימנה

אנחנו באדיב שירותי ניקיון מחויבים להבטחת הרעיונות, המסמכים והרכוש שלכם, ומתחייבים לבצע עבודות ניקיון יסודיות מבלי לגרום לכם נזק עסקי וכספי כלשהו. בהסכם העבודה שלנו מופיע סעיף המבטח אתכם על הזמנת ניקיון משרדים עם מפתח, ואנחנו מתחייבים לדאוג לכך שהמשרד שלכם יהיה נקי ומסודר במהלך יום העבודה, ושאתם תוכלו לישון בשקט במהלך הלילה.

לקבלת מידע נוסף והצעת מחיר לניקיון משרדים עם מפתח חייגו עכשיו 072-3219999 או צרו עמנו קשר דרך האתר ואנחנו נשמח לעמוד לשירותכם.

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא 03-5752323

דילוג לתוכן