לקבלת הצעת מחיר זריזה לחצו כאן
 
 
 
*
 
 
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
* לא נשתמש או נעביר את המידע האישי שלך
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ניקיון רצפות

 
בבית, במשרד ובכל מקום בו נמצאים, הרצפה תעיד על טיב יושביה. כאשר הרצפות מבריקות ונקיות כך נעים יותר לשהות במבנה, שכן סביבת מחייה אסתטית קשורה באופן אדוק לשקט נפשי. מה גם ששמירה על הרצפות נקיות תסייע במניעת בלאי, בפרט במקומות בהם ישנה תנועה רבה של אנשים מדי יום. ניקיון רצפות הינו שירות מקצועי המסייע בשמירה על המראה המקורי של הרצפות, במטרה להפיק מהן את המירב. להלן מספר היבטים חשובים של התחום, בהיבט הפרטי ובהיבט המוסדי.
 

מתי נשתמש בשירות?

 
שירותי הניקיון צברו בשנים האחרונות תאוצה פנטסטית וניכרת עליית מדרגה מבחינת איכות השירות. יותר ויותר בעלי בתים ומשרדים הבינו כי על מנת ליהנות מרצפות מצוחצחות, נקיות ומבריקות לאורך זמן, יש להשתמש בשירותים מקצועיים, הרבה מעבר לספונג'ה שכולנו מכירים. מומלץ להזמין שירותי ניקיון רצפות אחת למספר חודשים, לבית או למשרד, על מנת לחדש את מראהן, להסיר את שכבות הלכלוך העיקשות ולהגן עליהן מפני גורמים מזיקים. כמו כן, מומלץ להשתמש בשירות כאשר עוברים לדירה חדשה; ישר מהקבלן, דירה יד שנייה, דירות לאחר שיפוץ או דירות שכורות. חברות מקצועיות יעניקו שירות בשעות הנוחות ללקוח, לרבות ניקיון משרדים בשעות הערב ועבודות ניקיון אחרות בשעות שאינן שגרתיות.
 
 
פוליש לרצפה
 
 
 
ניקיון רצפות
 
 
 
 

פוליש היא מילת המפתח

 
גולת הכותרת של כל שירות ניקיון רצפות היא שיטת הפוליש הידועה. טרם ביצוע הפוליש בפועל יבוצע טיטוא יסודי של המרצפות, על מנת שלא לגרום לשריטות ולמקסם את יכולות המכונה. לאחר מכן עשוי מפעיל המכונה לבצע ספונג'ה קלה שמטרתה הכנת הרצפות לפעולת ההברקה ולאחר מכן, ביצוע הפוליש בהתאם לסוג הרצפות. למשל, מרצפות גרניט פורצלן וקרמיקה יכולות לעבור פוליש ווקס או פוליש קריסטלי ואילו שיש, אבן ואף טרצו, הינן חומרים אשר להן מתאים פוליש אקרילי אטום.

על מנת לפשט את ההבדלים בין סוגי הפוליש השונים, נציין כי פוליש ווקס פירושו מירוק הרצפות ומריחתן בשעווה כשכבת הגנה, פוליש קריסטלי מחדיר קריסטלים אל השכבה החיצונית של הרצפות ופוליש אקרילי נועד להגן על רצפות אשר עוברות שימוש מסיבי כמו משרדים.

יכולת ההתאמה האישית ללקוח וצרכיו, המחיר והתוצאה הסופית (הברקה, שימור, רצפות מחליקות/מחוספסות וכו') הן שקובעות את מידת שביעות רצונו של הלקוח. ניתן למצוא גם התמחויות צרות וספציפיות יותר בתחום, כגון: ניקיון ושיוף של משטחי פרקט.
 

שירותי ניקיון רצפות של אדיב

 

בבחירת ספק לביצוע ניקיון רצפות יש לשים דגש על איכות ומקצועיות שכן פעולת הפוליש חייבת להתבצע בדקדקנות תוך בהתאמה מלאה לסוג הריצוף. בחירה מושכלת שכזו תסתמך על המלצות של לקוחות שכבר נעזרו בשירותי החברה והתחייבות מצד החברה לספק כוח אדם מיומן ומנוסה, מכונות פוליש חדישות ומתוחזקות ושימוש בחומרי ניקוי איכותיים. אדיב שמירה וניקיון בע"מ תשמח לספק לכם את מגוון השירותים שהוזכרותוך הקפדה על מקצועיות והתאמה מלאה לכל לקוח ולקוח.