לקבלת הצעת מחיר זריזה לחצו כאן
 
 
 
*
 
 
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
* לא נשתמש או נעביר את המידע האישי שלך
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ניקיון משרדים עם מפתח

 
חושבים על הזמנת שירותי ניקיון משרדים עם מפתח?

עם אדיב שירותי ניקיון אתם יכולים להיות בטוחים שתקבלו את השירות הטוב ביותר – באחריות
.


ביצוע עבודות ניקיון בערב, בלילה והשכם בבוקר – על פי ההעדפות האישיות שלכם.

  • בחירת עובדי ניקיון אמינים ומהימנים שעברו את כל הבדיקות הנדרשות לצורך ניקוי משרדים עם מפתח.
  • השארת שטח נקי ומסודר שבו יוכלו העובדים לתפקד במשך כל היום ללא הפרעות מיותרות.
 
 
ניקיון משרדים עם מפתח
 
 
 

מהו ניקיון משרדים עם מפתח?

 

כשאומרים ניקיון משרדים עם מפתח, מתכוונים לכך שברשות אחד מעובדי החברה שנבחרה לבצע את עבודות הניקיון במשרד, נמצא מפתח של המשרד. הדבר כדאי כאשר בעלי המשרד מעוניינים שהעובדים יגיעו למקום עבודה נקי ומסודר, ויוכלו לעשות את עבודתם מבלי שאנשי הניקיון מסתובבים במקום ופוגעים ביעילות, או כאשר מדובר במשרד שאליו מגיעים אנשים להרבה פגישות, ולא מעוניינים שהניקיון יתבצע בדיוק באותם מועדים.

 
 
 
 

איך בוחרים חברה מתאימה?

 
לא כל חברה מציעה שירותי ניקיון משרדים עם מפתח, ולכן חשוב מאוד לוודא את זה בשיחה הראשונה. אנחנו באדיב שירותי ניקיון מציעים את השירות, בהתחייבות לכך שאנשי הצוות שיגיעו אליכם בכל שעה שתבחרו הינם אנשים אמינים ומהימנים, שאפשר לסמוך עליהם בעיניים עצומות. אנחנו עושים את כל הבדיקות הנדרשות, ודואגים להתאים לכם את האנשים הנכונים, אשר יבצעו עבורכם עבודות ניקיון יסודיות וידאגו לנעול את המקום כשכל דבר נמצא במקומו.

במסגרת השירות שאנחנו מספקים – עבודות הניקיון יכולות להתבצע בכל שעה שנוחה לכם – בין אם זה בשעות הערב המאוחרות, בין אם זה בשעות הבוקר המוקדמות ואפילו, אם מדובר בחברה שעובדים בה עד מאוחר – בשעות הקטנות של הלילה, כך שמדי יום העובדים שלכם יגיעו אל מקום העבודה וייהנו ממשרדים מסודרים ונקיים – עד הפרט האחרון.
 

מחויבים לעבודה יסודית ומהימנה

 
אנחנו באדיב שירותי ניקיון מחויבים להבטחת הרעיונות, המסמכים והרכוש שלכם, ומתחייבים לבצע עבודות ניקיון יסודיות מבלי לגרום לכם נזק עסקי וכספי כלשהו. בהסכם העבודה שלנו מופיע סעיף המבטח אתכם על הזמנת ניקיון משרדים עם מפתח, ואנחנו מתחייבים לדאוג לכך שהמשרד שלכם יהיה נקי ומסודר במהלך יום העבודה, ושאתם תוכלו לישון בשקט במהלך הלילה.

לקבלת מידע נוסף והצעת מחיר לניקיון משרדים עם מפתח חייגו עכשיו 072-3219999
או צרו עמנו קשר דרך האתר ואנחנו נשמח לעמוד לשירותכם.