לקבלת הצעת מחיר זריזה לחצו כאן
 
 
 
*
 
 
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
* לא נשתמש או נעביר את המידע האישי שלך
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

חברת ניקיון משרדים

 
 

שירותי ניקיון משרדים יסודי

 

נציגי החברה ישמחו להגיע למשרדכם, לבצע בדיקה מעמיקה ויסודית, על מנת ללמוד ולהבין את צורכיכם הייחודיים.
ביחד עמכם, הם יכינו תוכנית פעולה יומית, שבועית וחודשית, בהתאם לדרישותיכם. כמו כן, נתאים לכם מנקה אדיב, מקצועי ומיומן.
בנוסף – תקבלו מאיתנו מוצרי צריכה, כגון: נייר טואלט באיכות גבוהה, נייר ניגוב ידיים מותאם לכל מתקן באיכות גבוהה, ובמחיר מוזל ונוח.

 
לאחר מכן, נבצע ניקיון ראשוני מקיף ויסודי ונמנה מנהל שירות ומפקח קבועים וזמינים לשמירת הסביבה הנעימה במשרדכם. מחלקת שירות הלקוחות תערוך מדי חודש סקר שביעות רצון.

לתיאום חברת ניקיון משרדים במרכז על ידי הצוות המקצועי שלנו חייגו אלינו
 
 
ניקיון משרדים במרכז
 
 
 
חברת ניקיון משרדים
 
 
 
 

מה אנו מציעים?

 
  • גמישות בשעות העבודה - כדי לצמצם למינימום את ההפרעה לפעילות השוטפת של המשרדים, מומלץ לתת עדיפות לחברת ניקיון המסוגלת לספק שירותי ניקיון מסביב לשעון. באופן כזה תוכלו להזמין את עובדי הניקיון למשרדים בשעות הלילה, כאשר המשרדים אינם פעילים.
  • שירות מקיף ככל האפשר - ניקיון משרדים גדולים הוא תחום מורכב הכולל לא מעט אלמנטים ומרכיבים. אי לכך, מומלץ תמיד לתת עדיפות לחברה שמעניקה כמה שיותר שירותים כשבין היתר מדובר בניקוי שטיחים, אספקה של חומרי ניקיון ומוצרי היגיינה, שטיפת חלונות, ליטושי רצפות והברקת ריצוף ועוד.

    כך תוכלו ליהנות מהפריבילגיה הגלומה בעבודה מול חברה אחת בלבד, במקום לעבוד מול מספר נותני שירות במקביל.
 

ניקיון משרדים במרכז

 
אנו מספקים שירותי חברת ניקיון משרדים ברמת גן, בני ברק והסביבה, ובכל אזור המרכז. אצלנו מקפידים תמיד על עמידה בלוח הזמנים שנקבע מראש, כך שבלי שתרגישו - המשרד תמיד יהיה נקי!
 

ניקיון משרדים גדולים

 
לרמת הניקיון של המשרד קיימת השפעה רבה ומשמעותית לא רק על הרושם שייווצר בעיני המבקרים או הלקוחות הפוטנציאליים, אלא גם על רמת התפוקה של העובדים ויעילות העבודה באופן כללי. אם מדובר במשרדים קטנים יחסית, מלאכת הניקיון לא אמורה להוות אתגר משמעותי. אך במקרים שבהם מדובר על ניקיון משרדים גדולים, לא באמת ניתן לדאוג לניקיון ברמה גבוהה מבלי לעבוד עם חברת ניקיון מקצועית ומנוסה.
 

ניקיון משרדים קטנים

 
אין כל ויכוח על כך שרמת הניקיון של המשרד משפיעה באופן משמעותי על איכות העבודה ועל הרושם שנוצר בעיני המבקרים במשרד. עם זאת, ישנם רבים הסבורים שההקפדה על רמת הניקיון הנאותה חשובה בעיקר במשרדים גדולים. מדובר בתפישה רווחת מאוד אך שגויה ביותר שכן דווקא ההיפך הוא הנכון – אי הקפדה על סדר וניקיון במשרדים קטנים משפיעה על הנראות של המשרד באופן משמעותי יותר בהשוואה לאי הקפדה על רמת הניקיון והסדר במשרדים גדולים.


לכן חשוב מאוד להתעקש על עבודה מול חברה מקצועית המספקת שירותי ניקיון משרדים קטנים ולהימנע מלהשאיר את מלאכת הניקיון לעובדי המשרד.
 
 

שאלות ותשובות נפוצות

 
 
כיצד נהיה בטוחים בבחירת חברת הניקיון?
 
מה עושים אם לא נוח לנו שעובדי ניקיון יסתובבו בשעות העבודה?
 
האם שירותי ניקיון כוללים גם אספקת מוצרים מתכלים?
 
מה לגבי עבודות אחזקה?
 
מה קורה כאשר עובד ניקיון לא מרגיש טוב?
 
 
 

נעים להכיר, חברת אדיב

 
חברת אדיב היא חברה מקצועית וותיקה המספקת שירותי ניקיון מתקדמים לרבות ניקיון משרדים קטנים. החברה מספקת ללקוחותיה אפשרות לבחור את שעות הפעילות של עובדי הניקיון, לרבות שירותי ניקיון בשעות הלילה או הערב למקרה הצורך. החברה מעניקה שירות מקיף ביותר הכולל את כל סוגי עבודות הניקיון לרבות עבודות ניקיון מורכבות במיוחד.

לקבלת פרטים נוספים ולתיאום מועד לפגישת ייעוץ אתם מוזמנים להתקשר לטלפון 072-3219999 וכן באפשרותכם להשאיר את הפרטים שלכם בטופס "צור קשר" באתר ונציגי החברה ישובו אליכם בהקדם.