לקבלת הצעת מחיר זריזה לחצו כאן
 
 
 
*
 
 
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
* לא נשתמש או נעביר את המידע האישי שלך
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ניקוי ספות

 
 

מראה הספות הביתיות או המשרדיות שלנו משפיע רבות על מראה החלל כולו

 
 
 
 
 
ספות הינן פריטי ריהוט בעלי השפעה עיצובית גדולה ביותר על החלל בו הן נמצאות, ומראה הספות משפיע על האוויר בחלל זה. ספות נקיות חשובות לשמירה על מראה חדש ונעים של החדר בו הן מוצבות, וכן הן משפיעות על נוחות השימוש שלנו בהן ועל איכות העיצוב של המקום, ולכן בין אם מדובר בספות ביתיות ובין אם מדובר בספות משרדיות נרצה לשמור על רמת ניקיון גבוהה שלהן.
 
 
 
 

אז מה חשוב לדעת על ניקוי ספות בצורה יעילה ונכונה?

 
שימוש בחומרים ייעודיים: ניקוי ספות הינה עבודה עדינה ביותר, בה יש לעשות שימוש לא רק בטכניקות הנכונות, אלא גם בחומרים המתאימים לשם הגעה לתוצאות הרצויות עבורנו. כתמים שונים וכן סוגי ריפוד שונים דורשים עשיית שימוש בחומרי ניקוי שונים אשר ייעודם לנקות את הריפוד מבלי לגרום לו נזק מבחינת מרקם או צבע. חומרים אלו ספציפיים ביותר, וחשוב לדעת כיצד להתאים אותם בצורה נכונה הן לסוג הריפוד והן לסוג הכתם, כאשר במידה ואין אנו יודעים כיצד לעשות זאת, מומלץ לפנות לחברה מקצועית בתחום.

התאמת סוג הניקוי לסוג הריפוד: ניקוי הספה מורכב מהשיטה בה נוקטים לשם ניקוי הלכלוך ומהחומרים בהם עושים שימוש בתהליך. ריפודים שונים מגיבים שונה לגורמים אלו, ולכן השיטות והחומרים בהם יעשו שימוש בכדי לנקות ספת עור אינם דומים לשיטות והחומרים בהם יעשו שימוש בכדי לנקות ספות זמש. בכדי להגיע לרמת ניקיון גבוהה של הספה שלנו, חשוב לדעת כיצד לטפל בצורה נכונה בריפוד שלה, כאשר שימוש בחומרים או שיטות לא נכונים עלול להוביל לפגיעה במראה הספה ולעיתים אף לפגמים בלתי הפיכים.

התאמת סוג הניקוי לסוג הלכלוך: גם לכלוך מסוגים שונים דורש שימוש בשיטות שונות לשם ניקויו, ולכן לאמספיק שנתאים את דרך העבודה שלנו רק לריפוד הספה, אלא יש לקחת בחשבון גם את סוג הלכלוך. ניקוי כתמי אוכל, דיו או איפור מספות בד, לדוגמא, עלול להיות קשה ביותר לביצוע בתנאים ביתיים, ובמקרים אלו מומלץ להיעזר בחברה מקצועית בכדי למנוע קיבועשל הכתם, מריחתו או גרימת נזק נוסף לספה. חברות מקצועיות מתמחות בהתאמת דרך הניקוישל הספה ללכלוך שלה, כאשר כל סוג של כתם דורש טיפול בצורה שונה.
 

בכל הנוגע לניקוי ספות בצורה איכותית, כדאי להיעזר בחברה מומחית בתחום

 
ניקוי ספות עלול להיות פעולה קשה לביצוע בצורה נכונה, אשר במידה ומתבצעת שלא כראוי עלולה לגרום לנזקים משמעותיים ובלתי הפיכים לספה, ולכן מומלץ להיעזר בחברה מומחית בתחום לשם כך. אדיב חברת ניקיון הינה חברה המציעה בין מגוון שירותיה גם שירותי ניקוי מתקדמים, הכוללים בין היתר שירותי ניקוי ספות מקצועיים בהם נעשה שימוש בחומרים הנכונים ובאמצעים המתקדמים ביותר לשם הבטחת ניקיון מיטבי של הספות שלכם.