לקבלת הצעת מחיר זריזה לחצו כאן
 
 
 
*
 
 
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
* לא נשתמש או נעביר את המידע האישי שלך
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ניקוי מקלחונים

 
 

הקפדה על ניקיון שוטף תשמור על בריאותכם ותגרום למקלחת מהנה יותר

 
המקלחון הוא מקום בואנו מתנקים, ועל כן ישנה חשיבות גבוהה במיוחד לניקיון שלו עצמו. למרות שרובנוחושבים שהמקלחון מהווה את אחד מהמקומות הנקיים ביותר ברוב הבתים, למעשה מדובר במצעגידול נוח לחיידקים ולעובש, עקב הלחות הגבוהה. כמו כן, מדובר במקום שמתלכלך בקלותמכתמי אבנית עקב השימוש הרב במים מהברז. על מנת לשמור על הבריאות שלנו חשוב מאודלמנוע את היווצרות העובש הנפוץ כל כך במקלחונים. כמובן שמעבר לבריאותנו, מומלץכמובן שגם ניהנה מהמקלחת ככל היותר. המסקנה מכל האמור, היא שניקיון מקלחונים הואללא ספק דבר חשוב במיוחד לאיכות חיינו.

על מנת לשמור על בריאותנו, נצטרך להקפיד על מספר כללים במקום העבודה בשביל באמת לוודא כי אין חיידקים העלולים לתקוף אותנו ולסכן את בריאותנו. בנוסף, חשוב לזכור כי רוב החיידקים הם מדבקים במגע או במעבר באוויר (כמו שיעול, עיטוש,נשימה וכדומה). חלק מהחיידקים גם יכולים לעבור מאדם לאדם דרך צואה ושתן. אם כן, איך ניתן להיפטר מהחיידקים?
 

איך שומרים על ניקיון המקלחון?

 
ניקיון המקלחון צריך להתבצע בצורה שמותאמת לאזורים ספציפיים במקלחון עצמו:

ניקוי שטחי הזכוכית – אזורי הזכוכית מועדים לספיגת כתמים רבים של אבנית. מה שחשוב להבין ולדעת לגבי הזכוכית הוא ששימוש בחומרים חזקים מדי או באמצעי ניקוי אגרסיביים, עלול להזיק לזכוכית וליצור בה שריטות או כתמים נוספים. ההמלצה היא לנקות את האבנית עם מסיר אבנית ייעודי, או פשוט עם חומץ 5% שיש בכל בית. כאן, החומץ יעיל במיוחד בזכות יכולת ולהמיס את שיירי הסידן שיוצרים את האבנית, תמורת מחיר פעוט.

ניקוי החיבורים – במקלחונים יש חיבורים מסיליקון, נירוסטה וכדומה, אשר נוטים לצבור עובש. חשוב לנקותאת החיבורים הללו עם מסיר עובש ייעודי ולוודא שמסיר העובש אינו עלול להזיק לחומר ממנו עשויים החיבורים. מברשת שיניים יכולה לסייעלביצוע הפעולה באזורים עדינים עם גישה בעייתית.

ניקוי אריחים – ניקיון של אריחים הינו החלק הפשוט יחסית בניקוי המקלחת. מומלץ להשתמש בחומר ניקוי איכותי שמכיל אקונומיקה ולעבור על גבי האריחים עם סקוטש עדין עד להסרת כל הכתמים.
 

לא מצליחים לנקות את המקלחון לבד? תמיד אפשר להיעזר בחברת ניקיון

 
למרבה המזל, גם אם המקלחון שלכם מלא בעובש ובכתמים קשים, יש לכך פתרון קל. אדיב הינה חברת ניקיון מקצועית אשר משתמשת בחומרי ניקוי איכותיים ומספקת לכם עבודות ניקיון מקצועיות אשר יחסכו לכם זמן רב וטרחה בניקוי המקלחון.