חברת שמירה ואבטחה

חברת אדיב מפעילה מחלקת שמירה גדולה, המספקת את כל שירותי האבטחה על ידי מאבטחים מוסמכים ומורשים בלבד.

שירותי שמירה של אדיב ואתם בידיים בטוחות!

חברת אדיב מציעה שירותי שמירה ואבטחה מקצועיים, אשר יאפשרו לכם להרגיש שקטים ובטוחים.
אבטחת אישים – ליווי צמוד הניתן על ידי שומרים חמושים מהשורה הראשונה.
אבטחת אירועים – הצבת שומרים בכניסה למתחם לאבטחת האירוע ואורחיו.
אבטחת טיולים – נדאג שהטיול שלכם יעבור בשלום ויישאר בגדר חוויה נפלאה ובטוחה.
סדרנים מנוסים – למתן שירותי אבטחה באירועים המוניים.

חברות שמירה ואבטחה
אדיב חברת שמירה ואבטחה
חברת שמירה

אם אתם מחפשים חברת שמירה שרואה את ביטחונכם כערך עליון
חייגו עכשיו או צרו קשר דרך האתר והצוות המקצועי של אדיב ישמח לעמוד לשירותכם.

אתם בידיים טובות

אדיב היא לא עוד חברה המספקת שירותי שמירה, אלא חברה ששמה דגש על מקצועיות ואמינות בשירות, וגם על יחס אישי לכל עובדיה.

כל השומרים שלנו עוברים הכשרות תקופתיות המכשירות אותן למתן השירותים הטובים ביותר, ורק לאחר שאנחנו מוודאים שהם יודעים את העבודה על בורייה ומסוגלים לבצע אותה בביטחון מלא – מציבים אותם למשמרת.

בנוסף, אנו מקפידים על תנאי העסקה נאותים ודואגים לספק לעובדינו את כל התנאים הסוציאליים המגיעים להם.
אנחנו מאמינים, כי עובדי אבטחה אשר מקבלים את התנאים שמגיעים להם, כמו כל עובד אחר, ומקודמים בתפקידים על פי יכולותיהם, מבצעים את עבודתם בצורה המקצועית הטובה ביותר.

אדיב מובילה בתחום חברות שמירה - שומרים עליכם תמיד!

אדיב הוקמה במטרה לספק ללקוחותיה את השירות הטוב ביותר. לכן, לפני שנחליט על אופי השירות, נשב אתכם יחד ונאפיין את הצרכים שלכם בצורה מדויקת. בסיום הפגישה תהיה בידינו תוכנית עבודה מוסכמת וברורה, הכוללת ציון של סוג השירות (אבטחת אישים / טיולים / מוסדות וכד'), ציון מספר השומרים שיספקו את השירות וכמובן – ציון של מועד תחילת העבודה.

כל זאת מבטיח שאתם, כלקוחותינו, תיהנו משירותי שמירה ואבטחה ברמה הגבוהה ביותר, ושאתם יכולים להיות בטוחים, תרתי משמע, שאתם מוגנים ככל שרק אפשר.

אם אתם זקוקים לשומר או לשומרים ומחפשים חברת שמירה שאתם יכולים לסמוך עליה בעיניים עצומות,
פנו עוד היום לאדיב וקבלו הצעת מחיר משתלמת ושירות ברמה אחת מעל כולם.

שירותי שמירה

כשאתם מזמינים שירות מחברת שמירה ואבטחה, אתם בוודאי מצפים לקבל שירות ברמה הגבוהה ביותר, שיבטיח לכם ולכל אשר אתכם ביטחון ברמה המרבית. הדרך הטובה ביותר להשיג את התוצאות המקוות, היא לבחור בחברה הדואגת לעובדיה, כי שומרים מרוצים מבצעים את העבודה שלהם על הצד הטוב ביותר.

חברת אדיב מספקת לעובדיה תנאי העסקה טובים ביותר, הכוללים תשלום משכורות במועד, בונוסים למצטיינים, הקפדה מרבית על שעות מנוחה ועל חופשות, הענקת שי לחג ועוד.

התוצאה – השומרים שלנו מבצעים את עבודתם נאמנה, מתוך מחויבות למקום העבודה ורצון לשמור על התנאים הללו, אולם גם מתוך מוסר עבודה שטמון בהם, ורצון לספק לכל אחד מלקוחותינו את השירות הטוב ביותר.

שירותי שמירה מקצועיים מעל הכל

בחברת אדיב מעסיקים אך ורק שומרים העומדים במבחני הקבלה שלנו. מבחנים אלה כוללים התרשמות כללית מהאדם, כולל בדיקה מדוקדקת של עברו ובחינת השאיפות המקצועיות שלו לעתיד. כל השומרים נושאי הנשק שלנו הם אנשים שסיימו שירות צבאי מלא ונושאים נשק ברישיון.

שומרים חברת שמירה
שומרים חברת אבטחה

לכן, כשאתם מזמינים שירותי שמירה ואבטחה מחברתנו, אתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים שתקבלו את השירות המקצועי ביותר, בסטנדרטים הגבוהים ביותר.

  • זמינות מלאה – אנו זמינים למתן שירות מיידי, וערוכים לספק שירותים בכל היקף.
  • התאמה מלאה לצרכים שלכם – כשאתם פונים אלינו אנו מכינים תוכנית אבטחה כוללת שעונה באופן מדויק על כל הצרכים והעדפות שלכם. העבודה בשטח תתבצע בדיוק על פי התוכנית.
  • ליווי לאורך כל הדרך – אנחנו עומדים לשירותכם לאורך כל הדרך, ונשמח לספק לכם מענה על כל שאלה, כמו גם פתרונות בשטח לכל צורך שיעלה במסגרת פרויקט השמירה.

 

אז אם אתם מחפשים שומרים איכותיים שמסורים לעבודה שלהם ומחויבים לביצועה לשביעות רצונכם המלאה – פנו אלינו עוד היום וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית ותוכנית אבטחה שמתאימה באופן מדויק לצרכים שלכם.
לפניות חייגו 072-3219999 או צרו קשר דרך האתר ואנחנו נשמח לעמוד לשירותכם.

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא 03-5752323

דילוג לתוכן