לקבלת הצעת מחיר זריזה לחצו כאן
 
 
 
*
 
 
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
* לא נשתמש או נעביר את המידע האישי שלך
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

חברת ניקיון משרדים במרכז

 
אין דבר בעייתי יותר מלהחליף חברת ניקיון בתוך זמן קצר רק משום שלא קיבלתם מה שהובטח לכם ונדרשתם לטפל במצב המשרד בעצמכם במקום עובדי הניקיון. כשאתם בוחרים חברת ניקיון הקפידו על כמה קריטריונים שמבטיחים לכם שירות איכותי בעקביות.
 

איך בוחרים חברת ניקיון במרכז?

 
 
אם יש לכם קולגות ועובדים שאתם סומכים על דעתם משום שהתנסו כבר בשירותיה של חברת ניקיון במרכז מסוימת, בדקו את ההמלצות לפרטי פרטים. לא כל שירות דומה לשני והדרישות המשתנות של עסקים ומשרדים עלולות להיות לא רלוונטיות למה שאתם מחפשים. אתם רוצים שירותי ניקיון משרדים במרכז שכוללים ניקיון שוטף של חללי העבודה ושל השירותים והמטבחון וגם שטחים משותפים, בתוספת הדרישות שמשתנות לפי הציוד והריהוט שיש לכם ודורש טיפול ספציפי. אם החברה מציעה לכם ניקיון ותחזוקה במחיר הוגן שמתאים לתקציב ולהעדפות שלכם זו כנראה החברה שאתם מחפשים.
 
חברת אדיב ניקיון מספקת שירותי ניקיון במרכז למשרדים ובתי עסק באזורים: בני ברק, פתח תקווה, רמת גן, גבעתיים, תל אביב, קריית אונו ועוד.
 

אאוטסורסינג של ניקיון הוא הבחירה הנכונה

 
חברות רבות מנסות להסתדר עם העובדים שיש להן ולהעמיס עליהם את המטלות השוטפות של ניקיון חלל העבודה שלהם, ואת ניקיון השירותים והמטבח בתורנות. אלא שהעומס הזה אינו בריא גם לשביעות הרצון של העובדים ממקום העבודה וגם למצב המשרד. כלל לא בטוח שהם יוכלו לנקות בצורה נכונה ויסודית מקום עבודה שדורש ציוד מקצועי. שטחי המשרד והעסק גדולים יותר, החומרים תעשייתיים וחריפים יותר ולכן נדרש טיפול מקצועי של עובדי ניקיון שיודעים לעשות זאת נכון. זה מלבד העובדה שאין שום סיבה לבזבז זמן יקר וכוח אדם על משימה שהם לא יוכלו לבצע על הצד הטוב ביותר.
 
 

צוות ניקיון מקצועי הוא הכי טוב שיש

 
ניקון מקצועי פירושו שימוש בחומרים תעשייתיים וחזקים יותר ובציוד ניקיון גדול משמעותית כדי להתמודד עם גודל של משרדים, מפעלים ושאר העסקים שזקוקים לניקיון. מכונות כמו ניקיון בלחץ קיטור מסוג גרניק מחליפות היום את המגב של פעם משום שפשוט אי אפשר לעמוד בסטנדרט הנדרש בלי זה. בניינים שעשויים מחומרים מודרניים מגוונים יותר זקוקים גם לטיפול נכון יותר מבלי להזיק להם, ואת זה יכולים לעשות רק צוותי ניקיון משרדים במרכז שהתמחו והודרכו כיצד לעבוד.
 
 
 
ניקיון משרדים במרכז
 
 
 
 

התאמת חבילות שירותים

 
לכל משרד יש את הדרישות שלו ולכן חברת הניקיון תציע לכם חבילת שירותי ניקיון ותחזוקה שתפורה למקום שלכם. השירותים שלכם יהיו גמישים במידה ותוכלו לשלב בהם גם שירותי תחזוקה נוספים או אפילו להוסיף סניפים ובתים פרטיים של אנשי העסק במידת הצורך. הרי החברה נותנת לכם מעטפת שירותים ואתם צריכים להרגיש שהיא באמת נותנת לכם פתרונות לכל צורך במחירים כדאיים ומעולים.
 

אמינות ואחריות מובטחות

 
עובדי ניקיון רואים הכל משום שהם נמצאים בכל מקום ולכן גם נדרשים לדיסקרטיות נוסף לאחריות ולאמינות. מלבד למידת הצרכים הספציפיים וההעדפות האישיות שלכם, הם מונחים לשמור על הפרטיות והדיסקרטיות במיוחד כאשר עובדים במקומות שבהם יש חומרים רגישים, הן במגזר הפרטי והן במגזר הציבורי.
 

חמש טעויות נפוצות בבחירת שירותי ניקיון

 
 
 
 
 
1
 
 
 
חבירה לחברה ללא בדיקת רקע - עסקים נוטים להעסיק חברות ניקיון במרכז לפני שבדקו לעומק רזומה, ניסיון, עמידה בתקנים, קיומם של שירותים משלימים, קיומם של ביטוחים לעובדים וכדומה.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
2
 
 
 
מתחייבים טרם בודקים - עסקים נוטים לסגור עסקה ארוכת טווח מול חברת הניקיון, לפני שבדקו באופן פיזי את אופי ואיכות השירות.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
3
 
 
 
בוחרים בהתאם למחיר - עסקים רבים מחפשים אחר המחיר הטוב ביותר, מבלי להבין מהו כולל, מבלי להבין שאומנם המחיר נמוך אך באותה נשימה גם איכות חומרי הניקיון ירודה, אין מכשיר פוליש, ישנו עובד בודד וכדומה.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
4
 
 
 
חיסכון מוטעה - עסקים רבים נוטים לצמצם את תדירות שירותי הניקיון, מבלי לעצור להפנים שככול שהמשרד יהיה יותר שמור ומרשים, כך העסק יותר יתרומם.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
5
 
 
 
ממהרים לסגור עסקה - עסקים נוטים למהר לסגור את הפינה, מבלי לבדוק מהו תחום ההתמחות של החברה (למשל ניקוי לאחר שיפוץ), מבלי לבדוק האם חומרי הניקיון ירוקים ואף מבלי לבדוק האם יש צורך בשירותי הפוליש שכלולים במחיר.
 
 
 
 
 
 
 
חברת ניקיון במרכז