לקבלת הצעת מחיר זריזה לחצו כאן
 
 
 
*
 
 
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
* לא נשתמש או נעביר את המידע האישי שלך
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

שירותי שמירה

 
כשאתם מזמינים שירות מחברת שמירה ואבטחה, אתם בוודאי מצפים לקבל שירות ברמה הגבוהה ביותר, שיבטיח לכם ולכל אשר אתכם ביטחון ברמה המרבית. הדרך הטובה ביותר להשיג את התוצאות המקוות, היא לבחור בחברה הדואגת לעובדיה, כי שומרים מרוצים מבצעים את העבודה שלהם על הצד הטוב ביותר.

חברת אדיב מספקת לעובדיה תנאי העסקה טובים ביותר, הכוללים תשלום משכורות במועד, בונוסים למצטיינים, הקפדה מרבית על שעות מנוחה ועל חופשות, הענקת שי לחג ועוד.

התוצאה – השומרים שלנו מבצעים את עבודתם נאמנה, מתוך מחויבות למקום העבודה ורצון לשמור על התנאים הללו, אולם גם מתוך מוסר עבודה שטמון בהם, ורצון לספק לכל אחד מלקוחותינו את השירות הטוב ביותר.
 

שירותי שמירה מקצועיים מעל הכל

 

בחברת אדיב מעסיקים אך ורק שומרים העומדים במבחני הקבלה שלנו. מבחנים אלה כוללים התרשמות כללית מהאדם, כולל בדיקה מדוקדקת של עברו ובחינת השאיפות המקצועיות שלו לעתיד. כל השומרים נושאי הנשק שלנו הם אנשים שסיימו שירות צבאי מלא ונושאים נשק ברישיון.

 
 
שומרים חברת שמירה
 
 
 
שומרים חברת אבטחה
 
 
 
 

לכן, כשאתם מזמינים שירותי שמירה ואבטחה מחברתנו, אתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים שתקבלו את השירות המקצועי ביותר, בסטנדרטים הגבוהים ביותר.

  • זמינות מלאה – אנו זמינים למתן שירות מיידי, וערוכים לספק שירותים בכל היקף.
  • התאמה מלאה לצרכים שלכם – כשאתם פונים אלינו אנו מכינים תוכנית אבטחה כוללת שעונה באופן מדויק על כל הצרכים והעדפות שלכם. העבודה בשטח תתבצע בדיוק על פי התוכנית.
  • ליווי לאורך כל הדרך – אנחנו עומדים לשירותכם לאורך כל הדרך, ונשמח לספק לכם מענה על כל שאלה, כמו גם פתרונות בשטח לכל צורך שיעלה במסגרת פרויקט השמירה.

אז אם אתם מחפשים שומרים איכותיים שמסורים לעבודה שלהם ומחויבים לביצועה לשביעות רצונכם המלאה – פנו אלינו עוד היום וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית ותוכנית אבטחה שמתאימה באופן מדויק לצרכים שלכם.
לפניות חייגו 072-3219999 או צרו קשר דרך האתר ואנחנו נשמח לעמוד לשירותכם.