לקבלת הצעת מחיר זריזה לחצו כאן
 
 
 
*
 
 
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
* לא נשתמש או נעביר את המידע האישי שלך
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

הברקת רצפות

 
 

רצפה מבריקה לשדרוג מראה הבית והמשרד

 
המראה של רצפה מבריקה נחשב מאז ומעולם לדבר שמסמל על מקום נקי ומצוחצח. אם הרצפה שלכם נראית דהויה או מחוספסת, כנראה שהגיע הזמן להבריק את הרצפה שלכם. הברקת רצפות היא תהליך מיוחד שמאפשר להבריק את הרצפה שלכם כך שהיא תיראה כמו חדשה. במרבית תהליכי ההברקה הרצפה מקבלת גם ציפוי מיוחד שמגן עליה מפני שריטות וסימני תזוזה של רהיטים לאורך זמן. אםאתם מעוניינים לשנות את פני ביתכם ולגרום לו להיראות מצוחצח לזמן רב, בצעו הברקה מקצועית לרצפתכם.
 

יש כמה דברים שחשוב לדעת לפני שאתם מבצעים את ההברקה

 
כדאי לדעת מספר דברים חשובים לפני ביצוע הברקת רצפות:

סוגי הברקה – ישכמה סוגים מרכזיים של הברקה לרצפות. הסוג החדיש ביותר הוא הברקת קריסטל, שיתרונה הגדול הוא בהשארת מראה של רצפה מצוחצחת לאורך זמן רב מבלי להשאיר אותה חלקה. חשוב מאוד שהרצפה לא תהיה חלקה על מנת למנוע החלקות ופציעות. ההברקה הקריסטלית מתבצעת באמצעות מריחת חומר מיוחד על ידי מכונת פוליש אשר חודר לעומק הרצפה. המשך התהליך הוא על ידי תגובה מיוחדת עם צמר מגנזיום שיוצרת מראה של רצפה חלקה. סוג הברקה איכותי נוסף הוא הברקה אקרילית, בה משאירים מעטה אקרילי מיוחד על גבי הרצפה למראה נקי וללא החלקה. הברקה עם ווקס היא שיטה זולה יותר שמותירה מראה נקי ביותר, אך היאמשאירה מעטה חלק למדי שמקבל סימני שריטות יחסית במהירות.

התאמה לסוג הרצפה – יש חשיבות גבוהה להתאמה של סוג ההברקה לסוג הרצפה. חלק מהחומרים המשמשים להברקה, במיוחד בהברקה אקרילית ובהברקת קריסטל, גורמים לתגובה לא רצויה עם רצפות מסוימות. התייעצו בכל מקרה עם אנשי מקצוע בנושא, במיוחד אם רצפתכם עשויה משיש או מגרניט.

עבודה למקצוענים בלבד – הברקה של רצפה היא תהליך שמצריך שימוש בחומרים מיוחדים ובמכשירי פוליש שקיימים רק אצל חברות מקצועיות. אין דרך לבצע הברקה באופן עצמאי. כמובן שגם לא כל בעל מקצוע בתחום הניקיון יודע לבצע הברקה לרצפות בצורה נכונה ועל כן חשוב מאוד לפנות לחברה המומחית בהברקת רצפות.

הברקה של רצפה ישנה – ניתן לבצע הברקה על רצפה ישנה כמו על רצפה חדשה. עם זאת חשוב לוודא שאין ברצפה הישנה סדקים שעשויים לספוג את חומרי ההברקה. כדאי להתייעץ עם החברה המבצעת את ההברקה מראש על מנת לוודא שתוכלו באמת לבצע את ההברקה על רצפתכם.
 

רצפה מבריקה – רק עם חברת אדיב

 
חברת אדיב שמירה וניקיון היא חברה בעלת מומחיות של שנים רבות בהברקת רצפות. החברה משתמשת בחומרים האיכותיים ביותר שיותירו את רצפתכם מבריקה לאורך זמן. אנו מעניקים שירות מקצועי עבור בתים, משרדים ועסקים עם סוגי רצפות מגוונות. אם אתם רוצים להבריק את רצפתכם עם קבלת השירות האיכותי ביותר – פנו לחברת אדיב בהקדם.